תפריט סגור

ביובית במודיעין

הביוב שלך נסתם וגרם לדירה או לעסק שלך להפוך לנהר? הגיע הזמן לטיפול חירום שיפתור לך את ההצפה ויתקן לך את תשתיות הביוב באותה הזמנה! הביוביות המשוכללות של צוותי ביובית זמינות עבורך לכל אורך היממה עם צוות מנוסה ומחירים סופר אטרקטיביים!

להזמנת שירותי ביובית במודיעין 24/7 ניתן להתקשר למוקד ההזמנות שלנו בטלפון: 072-3923354

שירותי ביובית במודיעין

מחירון שירותי ביובית במודיעין

כמה עולה ביובית במודיעין? פתרונות הביוב של צוותי ביובית מגוונים ולכן טווחי המחירים נעים בין 480 ₪ לבין 980 ₪ כשהמחיר הסופי נקבע לאחר בחינה של התקלה והמורכבות שלה. שירותי פתרונות הביוב של צוותי ביובית במודיעין כוללים:
שטיפת קווי ביוב, פתיחת סתימת ביוב, שאיבות ביוב, צילום קווי ביוב, חיתוך שורשים ושאיבת הצפה.
בנוסף, צוותי ביובית מפעילים שירותי תחזוקה שוטפת ההכרחיים לשמירה על מערכות הביוב והתקינות שלהן. מומלץ לערוך בדיקות כדי לגלות את התקלות לפני שהן קורות ומסבות מפח נפש ונזקים כספיים גדולים.

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב במודיעין 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב במודיעין 499 ₪ מחיר מיוחד לתושבי מחוז מרכז
צילום קו ביוב במודיעין 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים במודיעין 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת הצפה במודיעין 499 ₪

 

ישנן בעיות פשוטות שתוכלו לפתור בקלות בכוחות עצמכם, כמו סתימה קטנה בכיור המטבח או מים שאינם מתנקזים היטב בחור הניקוז של האמבטיה. עם זאת, יש מקרים בהם גם אינסטלטור מקצועי לא יוכל להציע פתרון, אלא רק צוות שמפעיל ציוד מיוחד, כמו רכב ביובית.

שירותי ביובית במודיעין

כל מה שרציתם לדעת על רכב הביובית שלנו ובאילו בעיות הוא יכול לטפל – שירות ביובית במודיעין והסביבה על ידי המקצוענים שלנו לשירותכם 24 שעות ביממה.

אנו מציעים לכם שירותי ביובית במודיעין, למגוון רחב של תקלות ובעיות הקשורות לביוב. לא בכל פעם שיש בעיה בביוב מזעיקים ביובית, אך כאשר מדובר במקרה מורכב המצריך ציוד מתקדם, זה הזמן לקרוא לנו.

ביובית במודיעין

מערכות ביוב – קווים לדמותן

צנרת הביוב ממוקמת מתחת לאדמה ולכן בניגוד לתקלות חיצוניות אחרות אותן ניתן לתקן בקלות יחסית, תקלה בצנרת מחייבת התערבות של אנשי מקצוע מנוסים. פתרונות ביתיים יכולים לעזור במידה והתקלה קרובה לפתח הניקוז, ניתן לתקן אותה בעזרת פומפה או אינסטלטור. ברגע שהתקלה חמורה יותר ונוגעת בצנרת הביוב של הבניין, כדאי לנסות פתרונות מקצועיים יותר אשר יפתרו את התקלה במהירות וביעילות ומהצד השני לא יגרמו לנזק נוסף. רוב המערכות הביוב בארץ ישנות וסובלות מתחזוקה לקויה, דבר שהופך את פתרון התקלה למורכב ועדין יותר.

פתרון תקלות באופן מיידי

הצעד הראשון של מומחי ביובית במודיעין יהיה איתור הבעיה וזאת באמצעות הציוד המשוכלל הנמצא ברשותם. אנו נשלח למקום רכב ביובית (רכב תפעולי המתאים לבעיות הקשורות לצנרת הביוב). רכב ביובית מגיע מאובזר במיכל מים ומיכל ריק, אליו שואבים את הנוזלים ואת מי השפכים. מלבד המכלים יש צינורות שנועדו לשאיבה באמצעות מנגנון יניקה ולשטיפה בלחץ מים גבוה. הפעולה הראשונה תהיה צילום של צנרת הביוב על ידי מצלמה אופטית המיועדת למטרה זו ולאחר בדיקת מצב הצנרת תתבצע פתיחה של הסתימה באמצעות מים בלחץ גבוה.

כאמור, באמצעות ביובית אנו יכולים לטפל בבעיות רבות, כולל הרשימה הבאה:

  • שאיבות ביוב במודיעין והסביבה.
  • שטיפות ביוב בצנרת כולל הסרת גורמים חוסמים וניקוי שורשים.
  • פתיחת סתימות בביוב.
  • שירותי חירום ללקוחות פרטיים כגון שאיבת הצפות בבתים.
  • שאיבת הצפות ללקוחות עסקיים, משרדים וארגונים.
  • ניקוי ותחזוקה של בורות ספיגה.

שאיבות ביוב במודיעין – אז הבעיה נפתרה, מה הלאה?

לאחר שנוודא שהבעיה נפתרה, נפנה את מי השפכים והפסולת שנשאבו למכל שעל גבי הביובית, לאחד מאתרי הריקון המאושרים.

שאיבות ביוב במודיעין

כאשר אנו מספקים שאיבת ביוב במודיעין ולישובים הסמוכים אנו עובדים על פי הנחיות החוק ומחזיקים בכל האישורים והרישיונות הדרושים, כדי להבטיח ללקוחותינו את השירות הטוב והמקצועי ביותר וכדי לאפשר לכולנו ליהנות מסביבה ירוקה ולא מזוהמת.

נתקלת בבעיה מורכבת בצנרת הביוב? הגעת למקום הנכון! המקצוענים של ביובית במודיעין עומדים לרשותך 24 שעות ביממה.

להזמנת שירותי ביובית במודיעין אתם מוזמנים להתקשר למוקד השירות בטלפון 072-3923354 ונדאג לשלוח אליכם רכב מצויד וצוות אנשי מקצוע מיומנים.

שירותי ביובית בקרבת מודיעין: שאיבת ביוב במכבים רעות | ביובית במעלה אדומים | שירותי ביובית בבית שמש

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן