תפריט סגור

ביובית ברעננה

פתיחת סתימות, שאיבות ביוב, שאיבת הצפה ועוד מזמינים רק בביובית!

אנחנו מציעים לך שירותי ביובית ברעננה 24/7 אשר יחזיר אותך לשגרה במהירות וביעילות במחירים אטרקטיביים במיוחד!
לקבלת מענה מיידי ניתן לחייג למוקד ההזמנות שלנו בטלפון 072-392-3354

אנו בביובית מציעים לך שירותי תחזוקה, שאיבת הצפות ופתיחת סתימות בעזרת ביובית בפריסה ארצית רחבה, כולל שירות בעיר רעננה ואזור השרון. כשיש צורך בביובית שתגיע כדי לפתוח סתימות מורכבות או לשאוב הצפות ומי שפכים, אנחנו הכתובת אליה צריך לפנות. יש ברשותנו רישיון ואנחנו דואגים לעבוד רק על פי התקנים המחייבים, כדי לספק לך שירות יעיל, בטיחותי וידידותי לסביבה.

שירותי שאיבת ביוב ברעננה

ביובית ברעננה על ידי המומחים

לא סתם אנחנו טורחים להדגיש את נושא הרישיון. אנחנו מאמינים ששמירה על הסביבה זה דבר שחשוב לכולנו, וידוע הרי שטיפול ופינוי לא נכונים ולא מקצועיים של שפכים יכול להוביל לפגיעה חמורה בסביבה ובאיכות החיים של האנשים סביב. מעבר לכך, רישיון מעיד על כך שמדובר בחברה רצינית, אחראית, הגונה ומקצועית וכי השירות שהיא נותנת יהיה בהתאם. חשוב לנו מאוד שהלקוחות שלנו יקבלו את השירות הטוב ביותר.

מחירון שירותי ביובית ברעננה

שירותי ביובית ברעננה מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב ברעננה 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב ברעננה 499 ₪ מחיר מיוחד לתושבי אזור השרון
צילום קו ביוב ברעננה 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים ברעננה 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת הצפה ברעננה 499 ₪

שירותי ביובית ברעננה 24 שעות ביממה

לחברתנו יש ניסיון רב במתן שירותים שונים בתחום הביוב. השירותים כוללים שירות מתקדם של צילום צנרת המאפשר איתור מהיר ומדויק של מיקום התקלה והמקור שגורם לה, פתיחת סתימות ביוב באמצעות לחץ מים גבוה, שאיבת הצפות בבתים, בעסקים, במוסדות גדולים ובמבנים מסוגים שונים, שאיבת בורות ביוב ובורות שומן ופינוי השפכים על פי חוק, ניקוי ותחזוקה של בורות ספיגה, שטיפת קווי ביוב, ניקוי שורשי עצים שחדרו למערכת הביוב וטיפול מונע נגד חזרתם ועוד. הידע הרחב והמקצועי שלנו בתחום מאפשר לנו לתת לך שירות ברמה גבוהה ובאיכות ללא פשרות, 24 שעות ביממה לכל אורך השנה.

ביובית ברעננה

למה אנחנו מתחייבים?

  • שירותי הביובית ברעננה ינתנו על ידי המומחים שלנו
  • מענה זמין, מהיר ומקצועי לאורך כל שעות היממה
  • יחס אישי ואדיב לכל לקוחותינו. כשהלקוחות שלנו מרוצים גם אנחנו מרוצים
  • צוות עובדים מוכשר ומיומן, שיטפל בבעיה בצנרת ביעילות ובאחריות
  • רכב ביובית מאובזר בציוד וכלים וערוך לטיפול במגוון תקלות
  • שירות שאיבות ביוב ברעננה והסביבה
  • מחירים הוגנים ואטרקטיבים

להזמנת שירותי שאיבת ביוב ברעננה 24/7 יש להתקשר למוקד ההזמנות שלנו בטלפון 072-392-3354

שאיבת ביוב ברעננה – תן למומחים שלנו לעשות את הכל

מלבד שירותי ביובית ברעננה במקצועיות וברמה גבוהה, אנו עומדים בתקנים על פי חוק ומתחייבים למחירים הוגנים, אנו רואים חשיבות רבה בשמירה על מוניטין החברה מבחינת אמינות ואחריות. אצלנו ניתן לקבל אך ורק מידע מלא ואמיתי על תמונת המצב, היקף הנזק שנגרם, משך התיקון שידרש כדי לפתור את הבעיה שנוצרה ומחיר השירות המלא. אצלנו אין הפתעות או אותיות קטנות. אנו תמיד שואפים לתת מענה אמתי לכל תקלה ואת זה אפשר לעשות רק לאחר זיהוי מדויק של מקור הבעיה. לכן אנו לא מדלגים על אף שלב ופועלים בצורה מסודרת ומאורגנת. עבורנו תכונות כגון דייקנות, אחריות וכנות הן תכונות חשובות וזה בא לידי ביטוי בעבודה שלנו מולך לאורך כל הדרך. מרגע שקיבלנו את הטלפון ממך המודיע לנו על הימצאות התקלה, דרך האבחון המדויק של מיקומה והגורם לה וכלה בפתירתה ואף בביצוע טיפולים מונעים ושוטפים שימנעו את החזרה של התקלה.

אנו מודעים לכך כי פועלים בשוק גם נותני שירות בתחום תחזוקת מערכת הביוב והטיפול בה, שהם אינם אנשי מקצוע מוסמכים וכי עבודתם היא רשלנית במקרה הטוב ומסוכנת במקרה הגרוע. העובדים שלנו הם אנשים מוכשרים ומיומנים שחשוב להם להעניק שירות מעולה, לפתור את הבעיה וגם לשמור על הסביבה ועל איכות החיים של כולנו.

כשמדובר בעסק או ארגון או מוסד ציבורי אשר רוצים לשכור את שירותי ביובית ברעננה והאזור כולו לא רק למקרי חירום, אלא גם לצורך תחזוקה שוטפת של קווי הביוב, אנו דואגים להגיע בזמן, ללא עיכובים, ולתת שירות יעיל בהתאם לצרכים של המקום ולמה שסוכם מראש. אנשי המקצוע שלנו יודעים לטפל היטב בתקלות גם במערכות ביוב של בתים פרטיים או בנייני מגורים משותפים וגם במערכות צנרת גדולות ומורכבות יותר.

טלפון אחד ואנחנו בדרך אליך עם רכב ביובית מאובזר, ערוכים לפתור כל תקלה בצורה יעילה, בטוחה ומהירה.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לפתרונות הביוב שלך ניתן לחייג למוקד ההזמנות בטלפון 072-392-3354

שירותי ביובית בקרבת רעננה: שאיבות ביוב בכפר סבא | ביובית בהוד השרון | שירותי ביובית בכפר שמריהו

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן