תפריט סגור

פינוי שפכים

הפתרון שלכם לפינוי שפכים – שירותי ביובית מקצועיים, מהירים ואמינים, באישור המשרד לאיכות הסביבה.

מומחי פורטל ביובית מנוסים וותיקים בתחומם ומחזיקים בכל האישורים הנדרשים לטיפול והובלת שפכים תעשייתיים.

מוסכים, מפעלים, מסעדות, אולמות אירועים ועוד עסקים וארגונים מסוגים שונים אשר זקוקים לשירות פינוי שפכים באופן שוטף, יכולים לפנות אלינו ונדאג לספק לכם שירות עשרים וארבע שעות ביממה, בכל יום בשבוע. במקביל לניקוי ותחזוקה של בורות ספיגה, בורות שומן ושירותי שאיבות ופתיחת סתימות בביוב, אנו מציעים גם שירות פינוי שפכים הפועל ברישיון ולפי הנחיות החוק המחייבות בישראל.
פורטל ביובית הוא התחנה הסופית שלך בכל מה שקשור לטיפול בתקלות ביוב. הציוד החדשני, הצוותים המנוסים והזמינות המיידית כאן לשירותך בכל שאלה, תהיה ועבודה מורכבת ככל שתהיה.

פינוי שפכי ביוב

פינוי שפכים – לאן ומדוע?

על פי תקנות המשרד לאיכות הסביבה, יש לפנות את השפכים לאתרים מורשים, כגון תחנות או מתקני טיהור. באתרים אלו מטפלים בשפכים במספר דרכים וביניהן השמדה, פינוי ואף מחזור.

שפכים אלו מזיקים מאוד לסביבה מכיוון שהם מכילים רעלנים ומזהמים שונים אשר עלולים לחלחל למי התהום, לפגוע באיכות מי הקולחין העירוניים ואף להרוג צמחים ועצים אשר יחשפו לנוזלים אלו. לצד זה, בריאות התושבים אשר מתגוררים בסמוך למפגע עלולה להיפגע ולכן המשרד לאיכות הסביבה פועל ביתר שאת כדי להבטיח שהשפכים המסוכנים יטופלו בצורה הטובה ביותר.

המשרד קבע כי עסקים אשר מתעסקים עם שפכים אלו מחויבים לטפל בהם באחת משתי הדרכים:

  1. הקמת מתקן טיהור בעסק עצמו – מתקן זה יהפוך את השפכים הרעילים לשפכים אותם ניתן יהיה להזרים למערכות הביוב העירוניות. הקמת מתקן כזה היא יקרה ומסורבלת ולכן רוב העסקים מעדיפים לפנות את השפכים למקומות המיועדים לכך.
  2. פינוי השפכים למתקני טיהור – מתקנים אלו קולטים את השפכים מכל רחבי הארץ וממחזרים או מטמינים אותם לפי מורכבותם. אפשרות זו עדיפה על בעלי העסקים השונים מכיוון שהיא אופציה זולה ופשוטה הרבה יותר.

רכבי הביובית של מומחי פורטל ביובית מצוידים בכל הציוד הדרוש כדי לפנות כמות גדולה של שפכים בזמן קצר וכך ניתן ליהנות ממינימום התעסקות ומקסימום יעילות בתהליך!

מדוע עושים זאת?

במקומות רבים מצטברים ביומיום כמויות גבוהות של מי שפכים ופסולת שומנית, המחייבים התייחסות נפרדת. המשרד לאיכות הסביבה קבע תקנות להפרדה, איסוף ופינוי מי שפכים, במטרה למנוע מקרים של זיהום הקרקע ומי תהום וסביבתם. בין אם מדובר במסעדה ובית קפה שניהול השוטף של המקום מחייבים שימוש רב בנוזלים שומניים ובין אם מדובר במפעל או מקום תעשייתי שתוצר הלוואי שלו הוא פסולת כימית או שפכים מסוג אחר, מקום שלא ידאג לפינוי השפכים על פי החוק צפוי להיקנס ואף להיסגר לצמיתות! לכן חשוב לפנות לשירותי ביובית אשר עומדים בתקני המשרד לאיכות הסביבה לטיפול ושינוע שפכים וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. חברתנו מספקת שירותי שאיבת שפכים ופינוי לאתרים מורשים, על פי הנחיות החוק, בכל רחבי המדינה. השירותים שלנו ידועים בטיבם ויעידו על כך הלקוחות הרבים והמרוצים שלנו.

איך מתבצע פינוי שפכים?

רכב הביובית יגיע לאתר שלך ועל ידי שימוש בצינור יניקה עוצמתי ישאב את השפכים לתוך מיכל הביובית הייעודי שמותקן על רכב הביובית עצמו. לאחר שאיבת כל השפכים, רכב הביובית ישתמש בזרנוק מים בלחץ גבוה אשר ישטוף את בור השפכים וינקה אותו עד לפעם הבאה. פה מסתיים החלק שנוגע ללקוח הקצה ורכב הביובית יעשה את דרכו למתקני טיהור ייעודיים. פורטל ביובית ממליץ לך על תחזוקה שוטפת של שינוע השפכים על מנת לשמור על סביבה נקייה ובריאה.

מתחייבים לפינוי שפכים במקצועיות

  • מענה זמין ואדיב.
  • רכב ביובית גדול עם צינור יניקה עוצמתי, מיכל בעל קיבולת גבוהה של מי שפכים וציוד מתקדם אשר יהפוך את תהליך הפינוי למהיר, יעיל ותקני.
  • פינוי על פי דרישות החוק להגנת הסביבה ועמידה בתקן להובלת שפכים.
  • שירות מקצועי, אמין ומהיר אשר זמין עבורך בכל יום בשבוע לכל שאלה או תהייה.
  • מחירים משתלמים ותחרותיים שיהפכו את תהליך פינוי השפכים והתחזוקה השוטפת לתהליך נגיש לכל כיס.

פינוי שפכים

להזמנת שירותי ביובית לפינוי שפכים אנו כאן לרשותכם בטלפון 072-392-3354. חייגו עוד היום ונשמח לתאם מועד ולספק פרטים נוספים.

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן