תפריט סגור

ביובית נמוכה

מספקים שירותי ביובית נמוכה לחניונים, מרתפים ומקומות בעלי גישה בעייתית!

נתקלתם בבעיה במערכת הביוב? אנחנו כאן, ערוכים לספק פתרון לכל בעיה, כולל שאיבת הצפות, פתיחת סתימות, ניקוי שורשים, שטיפות ביוב ועוד. גם כאשר מדובר בהצפות ביוב או סתימות בצנרת במקום בעייתי, שהגישה אליו מוגבלת, נדאג להגיע מצוידים ומוכנים למשימה, ביחד עם ביובית נמוכה.

שירותי ביובית נמוכה

מחירון שירותי ביובית נמוכה

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב 499 לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב בעזרת רכב נמוך 499 מחיר מיוחד לשאיבות גדולות
צילום קו ביוב 549 אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים באזורים נמוכים 799 ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת הצפה 499

מהי ביובית נמוכה?

מקומות נמוכים, כמו חניונים או מרתפים, חשופים לנזקי ביוב יותר ממקומות גבוהים, בעיקר כאשר מגיע החורף ואתו גשמים רבים העלולים להציף את הביוב. במקרה רגיל של הצפת ביוב או סתימה בצנרת, אנו מגיעים עם רכב ביובית גדול, שואבים את הנוזלים ושוטפים את הצנרת כדי להסיר את הגורמים החוסמים. אך כשמדובר במקומות נמוכים, קשה להגיע עם ביובית רגילה ולכן במקרה כזה נבוא עם ביובית נמוכה.

ביובית נמוכה היא רכב מאובזר בדומה לביובית רגילה, כולל מיכל קיבול לנוזלים, משאבה וצינור לשטיפה בלחץ מים גבוה. היתרון של רכב זה אלו המידות הקטנות, המאפשרות עבירות גבוהה גם בתנאים בעייתיים. באמצעות ביובית נמוכה אנו יכולים לספק לכם פתרונות גם כאשר מדובר בבעיות ביוב במקומות בהם הגישה מוגבלת, כמו מקומות נמוכים או מעברים צרים.

ביובית נמוכה

למי מיועדים שירותי ביובית נמוכה?

אנו עובדים עם כל המגזרים: הפרטי, העסקי והציבורי ונדאג להגיע עם שירותי ביובית נמוכה לכל מקום בו יש צורך בכך. למרות המידות המיוחדות של המשאית, ביובית קטנה ערוכה לבצע שאיבות של נוזלים גם כשיש צורך בקיבולת גבוהה ושאיבה עוצמתית. הצוות שלנו מיומן ויודע כיצד לתפעל את הביובית ולספק פתרון יעיל ומהיר לכל בעיה.

זקוקים לשירות זמין, מהיר, יעיל ואמין? חייגו אלינו ונשמח לתת לכם פרטים מלאים, כולל הצעת מחיר אטרקטיבית.

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן