תפריט סגור

ביובית במרכז

הביוב עולה על גדותיו? הדירה שלך מוצפת? צוות ביובית כאן עם פתרונות ביוב מהירים, יעילים ומקצועיים שיחזירו אותך לשגרה בזמן שיא. והמחירים? ללא תחרות!

להזמנת שירותי ביובית במרכז ניתן להתקשר אלינו 24/7 בטלפון: 072-392-3354שירותי ביובית במרכז

מחירון שירותי ביובית במרכז

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב במרכז 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב במרכז 499 ₪ מחיר מיוחד לתושבי מחוז מרכז
צילום קו ביוב במרכז 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים במרכז 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת הצפה במרכז 499 ₪

פתרונות ביוב במרכז

מומחי ביובית מעניקים לך מענה מלא לכלל פתרונות הביוב הקיימים:

  • פתיחת סתימות ביוב
  • שאיבות ביוב
  • חיתוך שורשים מהביוב
  • צילום צנרת ביוב
  • התקנת שסתום אל חוזר
  • צילום קו ביוב
  • שאיבת הצפות ביוב
  • הזמנת ביובית נמוכה לחניונים וקניונים

על גבי הביוביות השונות של מומחי ביובית מותקנות מערכות שאיבה מתקדמות ועוצמתיות המסוגלות לשאוב בפרק זמן קצר כמויות גדולות של נוזלים מצד אחד ומאובזרות בזרנוק מים בלחץ גבוה המסוגל לפתוח כל סתימה במהירות. השילוב של שתי המערכות האלו יעניקו לך פתרון סתימה מלא שיעשה אתחול לתשתיות הביוב שלך. אך פתרון התקלה הוא החלק שפחות נרצה להגיע אליו מכיוון שיכול להיגרם נזק לדירה או לעסק, לרהיטים, לחשמל ואף לבניין כולו. בפסקה הבאה כתבנו לך מהי הדרך הטובה ביותר להתמודד עם תקלות ביוב.

הדרך הפשוטה למניעת הצפות

הבעיה הכי גדולה עם הצפת ביוב היא ההשלכות. לא רק שהדירה או העסק מוצפים ונגרם נזק לרהיטים, מערכות חשמל ועוד. הצפה יכולה לחלחל לשכנים ואף לזרוע הרס בבניין כולו!
הדרך היעילה, המהירה והזולה ביותר למנוע הצפות היא פשוטה – הזמנת שירותי ביובית במרכז לטובת תחזוקה שוטפת. בדיוק כמו שיננית וטיפול לרכב, גם הזמנת ביובית צריך להיות חלק מתחזוקה שוטפת. צוות ביובית יגיעו אליך ויעריכו את מצב התשתיות שלך. לאחר מכן יפעלו מומחי ביובית לשטוף ולשקם את מערכות הביוב שלך וידווחו לך אודות מצבן. בהתאם למצב נמליץ לך על דרכי פעולה שיבטיחו תחזוקה תקינה של הביוב שלך.

ביובית במרכז – אודות הצוות שלנו

כאמור, לא ניתן לפתור בעיות מורכבות במערכת הביוב בלי ציוד מתאים ורכב ביובית משוכלל, אך אנחנו מאמינים שאלו לא הדברים היחידים שמייחדים את השירות שלנו. הגאווה האמיתית שלנו היא צוות העובדים, אשר מוכשרים להתמודד עם תקלות ביוב מסוגים שונים.

צוות העובדים שלנו הוא בעל ידע רחב וניסיון רב, אשר נצבר במהלך השנים, ומשמש כיום כיתרון משמעותי עבור לקוחותינו. כשאנחנו מגיעים לשטח, אנו פועלים במהירות וביעילות כדי לאתר את מקור התקלה ולמצוא את הפתרון הטוב ביותר שיביא לסיומה.

ביובית במרכז

שירות עם חיוך

בעיות במערכת הביוב הן לא עניין נעים, אך אנו נשתדל להפוך את החוויה לחיובית באמצעות שירות אדיב, סבלני ומקצועי וכמובן חיוך לאורך כל הדרך. כשאתם מזמינים שירותי ביובית במרכז, אתם יודעים שתזכו לפתרון אפקטיבי ומחירים טובים, מבלי להתפשר על יחס אישי לכל לקוח.

שאיבת ביוב במרכז זמינות גבוהה למקרי חירום

זקוקים לשירותי ביובית? זה הזמן לחייג אלינו! חברתנו פועלת עם מיטב המומחים מזה שנים בהצלחה רבה ויעידו על כך הלקוחות הרבים והמרוצים שלנו. כדי לפתור במהירות את התקלה ולאפשר לכם לחזור לשגרה, אנו דואגים למענה זמין ושירות מהיר גם בשעות לא שגרתיות, בסופי שבוע ובחגים. צוות ביובית פועל בכל איזור המרכז ולכן יכול להעניק שירותי ביובית בפריסה רחבה.

אזורי שירות עיקריים באזור מרכז:

שאיבת ביוב במרכז הארץ

מחפשים ספק שאיבות ביוב במרכז אשר נותן מענה גם לשירותי תחזוקה שוטפים למסעדה או לעסק? אנחנו מספקים גם את זה ונדאג לבצע ניקוי ותחזוקה קבועים לבורות הספיגה והשומן, שטיפת קווי הביוב ופתרון מהיר למקרים של סתימות ובעיות אחרות.

להזמנת תחזוקה שוטפת של קווי ביוב ולשירותי ביובית נוספים באיזור המרכז יש להתקשר אלינו בטלפון: 072-392-3354

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן