תפריט סגור

שאיבת מים

נזילת מים לא מטופלת או הצפת ביוב, עלולים לגרום לנזקים חמורים והוצאות כספיות רבות. איך מונעים זאת? מתקשרים אלינו.

כשיש נזילה בצנרת הבית, כדאי לקרוא לאינסטלטור בהקדם. אולם ישנם מקרים בהם הנזילה סמויה מן העין ורק סימנים כמו חשבון מים או רטיבות בקירות, מעידים על כך שיש בעיה כלשהי. כדי לאתר את מקור התקלה ולפתור אותה, נדאג להגיע אליכם מצוידים במצלמה תרמית או אופטית, שתאפשר לזהות את מקור התקלה וגם את המיקום המדויק שלה בצנרת. שיטת עבודה זו הוכיחה את עצמה כמהירה, יעילה וחשוב מכל – לא גורמת לנזק נוסף. לפני עידן המצלמות אנשי המקצוע נאלצו לשבור אריחים ואף קירות על מנת להגיע לשורש הבעיה, אך בזכות ההתקדמות הטכנולוגית, יכולים מומחי הביוב של פורטל ביובית לאתר את מקור הנזילה באמצעות צילום קו ביוב ולטפל בו מיד.

שאיבת מים עם ביובית

מחירון שאיבת מים ושירותים נוספים

אז כמה עולה לשאוב מים? צפו במחירון הכללי שלנו:

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב בלחץ מים גבוה 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב עם מים 499 ₪ מחיר מיוחד לתושבי מחוז מרכז
צילום קו ביוב 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת מים בעקבות הצפה 499 ₪

שאיבת מים למניעת נזקי מים

הצפת מים או רטיבות קבועה אלו מצבים היכולים להידרדר ולגרום לנזקים חמורים. ברשימת הנזקים ניתן למצוא פגיעה ברכוש ומכשירי חשמל וגם נזקים בריאותיים למערכת הנשימה והמערכת החיסונית. לעתים הבעיה נשארת גם לאחר שהנזילה תוקנה ולכן חשוב לא רק לבצע שאיבה של המים ואיטום מחודש, אלא שיקום של נזקי המים שנוצרו בכדי למנוע היווצרות כתמי עובש. לרוב נושאים אלו יטופלו על ידי הביטוח, אך כמו תמיד יש לבדוק טוב את הנושא על מנת שהטיפול במפגע יהיה מהיר ומקצועי ככל הניתן.

שאיבת מים
מה עושים כשיש הצפה של כמות מים גדולה?

לעתים לא מגלים את הבעיה עד שכבר נגרם נזק כמו פיצוץ צינור או הצפה של מי ביוב. במקרים כאלו, יש צורך קודם כל לשאוב את הכמות הגדולה של הנוזלים לפני שמוצאים מה גרם לבעיה ואיך לפתור אותה.

כדי לבצע שאיבת מים אנו מגיעים עם משאית ביוב, המוכרת גם כביובית. בשלב הראשון נדאג לשאוב את המים באמצעות משאבת יניקה מיוחדת ומיכל אגירה הממוקם על גבי המשאית. בשלב השני, לאחר שכל הנוזלים נשאבו, נבדוק מה גרם לתקלה וכיצד ניתן לשאוב הצפה ולמנוע אותה בעתיד.

אנו מפעילים ביובית בגדלים שונים כך שיכולת הקיבול יכולה להתאים גם להצפות ביתיות וגם להצפות במבנים גדולים. במידה ומדובר במקום עם גישה בעייתית, כמו מרתף או חניון עם מגבלת גובה, נגיע עם ביובית נמוכה וצרה.

הצפה במקלט

מקלט הוא האיזור שאמור להגן עלינו במצב חירום. לצערנו, רוב המקלטים הופכים להיות מחסן לציוד של כלל דיירי הבניין. מיקומו של המקלט באיזור התחתון של הבניין אמנם מצוין להגנה על הדיירים (המקלט "משתמש" בבניין כשכבת הגנה) אך נוראי לניקוז של מים. בגלל שרוב המקלטים לא מטופחים ולא מטופלים בשגרה, לרוב הם הופכים למלכודות מים בחורפים או בגלל פיצוצים בצינורות ישנים העוברים לידו. בגלל שכאמור המקלטים הופכים למחסן, כמעט בלתי אפשרי לנקז את הנוזלים שהצטברו בו באמצעים ביתיים ולכן עדיף לקרוא למומחים שיבצעו שאיבת מים מקצועית ומהירה על ידי כלים חדשניים. צינור היניקה של הביובית מסוגל לשאוב כמות גדולה של מים בזמן קצר כך שמה שנראה במבט ראשון כבלגן שלם, יפתר במהירות וביעילות.

שאיבת מים – רק בפורטל ביובית!

באתר פורטל ביובית ניתן למצוא את טובי המומחים בשאיבת מים הזמינים עבורך 24 שעות ביממה. המומחים שלנו פרושים בכל רחבי הארץ ויכולים להעניק לך מענה מיידי בכל רגע נתון.

הציוד החדשני הכולל את שתי סוגי הביוביות – גדולה ונמוכה לחניונים ולקניונים בתוספת הניסיון והוותק של צוותי הביובית של פורטל ביובית מעניקים לך טיפול מלא ומקיף לכלל תקלות הביוב. צוותי הביובית מצוידים בכל האישורים והמסמכים המעידים על מקצוענותם ומיומנותם הגבוהה כך שאפשר להיות בטוחים שכאשר מזמינים שירות ביובית מפורטל ביובית יגיעו אליך אך ורק טובי המומחים מתחום הביוב.

צוות מומחי פורטל ביובית עומדים לרשותכם בכל שאלה בטלפון 072-392-3354

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן