תפריט סגור

ביובית בדרום

אנחנו בביובית בדרום פועלים בתחום מזה זמן רב ויכולים להציע לך מגוון רחב של פתרונות ביוב אשר יחסכו לך זמן, כסף ותקלות עתידיות! המומחים שלנו פרוסים בכל רחבי הדרום ולכן אם חיפשת ביובית בבאר שבע, ביובית בדימונה, ביובית בירוחם, ביובית ברהט או ביובית באופקים – אנחנו הכתובת!

לשיחת ייעוץ ולפרטים נוספים אודות שירותי ביובית בדרום ניתן לחייג אלינו 24/7 בטלפון: 072-3923354

שירותי שאיבת ביוב בדרום

מחירון שירותי ביובית בדרום

כמה עולה ביובית בדרום? עלויות של מגוון השירותים הרחב בביובית בדרום נעים בין 480 ₪ לבין 980 ₪ בהתאם לסוג השירות, מורכבות התקלה והמאמץ הכרוך בפתרון התקלה. צוות ביובית בדרום מזמין אותך להתקשר ולקבל ייעוץ בחינם אשר במהלכו נבין את היקף התקלה ונדע להעניק לך הצעת מחיר מותאמת אישית במחירים סופר אטרקטיביים!

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב בדרום 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב בדרום 499 ₪ מחיר מיוחד לתושבי אזור מחוז דרום
צילום קו ביוב בדרום 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים בדרום 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת הצפה בדרום 499 ₪

שירותי ביובית בדרום – מהיר וזמין

כשאתם זקוקים לשירותי ביובית בדרום הקשורים לתחום הביוב, כמו שאיבת מי שפכים, תחזוקה של בורות ספיגה או בורות שומן, טיפול בצנרת שהתפוצצה ובהצפה, אל תחכו יותר מדי. גם הבעיה הכי קטנה בביוב יכולה להפוך לבעיה מורכבת או לגרום לנזק בלתי הפיך כאשר לא מטפלים בה בהקדם. מצד שני, לא כל מקום שתתקשרו אליו יוכל לשלוח אנשי מקצוע כאן ועכשיו וזה מה שמיוחד אצלנו.

ביובית בדרום

אנו דואגים לספק ללקוחותינו מענה זמין גם בשעות וימים שאינם שגרתיים, כמו סופי שבוע, חגים ושבתות. כשאתם מתקשרים אלינו ומדווחים על בעיה, אנו נעשה הכל כדי להגיע אליכם בהקדם האפשרי ולתת מענה אמתי בזמן אמת.

מהי שאיבה של בור שמן?

משאבת הביובית יעילה ביותר למטרת פעולת תחזוקה של שאיבת בור שמן פעם או פעמיים בשנה. המטרה העיקרית של בור שמן היא להפריד את השמן משאר הנוזלים, אך אם לא מרוקנים את בור השמן תיפגע הפעילות התקינה של הבור ואף יכול להיווצר נזק לתשתית הביוב. בנוסף, קרוב לוודאי שהבור יעלה על גדותיו. ביובית אשר מיועדת למטרת שאיבת בור שמן תמיד תכלול מיכל אגירה בו יש הפרדה לשמנים והפרדה לנוזלים. שאיבת הבור תיעשה באמצעות צינור היניקה של הביובית ולאחר מכן יתבצע ניקוי של הבור באמצעות צינור בו מוזרמים מים בלחץ גבוה. בסיום העבודה השמנים אשר במיכל של הביובית יועברו לאתר ריקון מורשה.

מהי שאיבה של בור ביוב?

המטרה העיקרית של שאיבת בור ביוב באמצעות ביובית בדרום היא לנקז את מי השפכים ופסולת נוספת דרך קו הביוב ועל ידי כך למנוע מצבים של הצפה. אם לא תתבצע תחזוקה שוטפת של לפחות פעם בשנה, במהלכה ישאב בור הביוב, קרוב לוודאי שבמהרה יעלה ריח רע מהבור והשלב הבא יהיה הצפה כתוצאה מכך שהבור עלה על גדותיו – סכנה תברואתית והוצאה גדולה על תיקון הנזק. צוות ביובית בדרום מציע ללקוחותיו שירות שאיבת ביוב בדרום ומפעיל מנוסה אשר יחלוש על כל פעולות הביובית ויבצע אותן ביסודיות ובמהירות.

שאיבות ביוב בדרום – שירות אדיב ומקצועי

שאיבות ביוב, שטיפות ביוב, שאיבת הצפות בבתים ובעסקים, פתיחת של סתימות ביוב כולל ניקוי שורשים, ניקוי ותחזוקה של בורות ספיגה ועוד. את כל השירותים הללו תוכלו להזמין אצלנו ונשמח לעמוד לשירותכם.

כאשר קוראים לנו לבצע שאיבות ביוב בדרום ובסביבה הכי חשוב שתדעו שהשירות שלנו מגיע עם חיוך וסבלנות, כי אנחנו יודעים שבעיה בביוב יכולה להיות לא נעימה ומטרידה, ולכן חשוב לנו לעשות הכל כדי שזה יהיה מאחוריכם ותוכלו להמשיך בשגרה. כדי לוודא זאת נגיע עם כל הכלים והציוד הנדרשים, כולל רכב ביובית, שיאפשרו לנו לשאוב את הנוזלים ולשטוף את הצנרת בלחץ מים גבוה.

שאיבות ביוב בדרום

עובדים על פי הנחיות איכות הסביבה

את מי השפכים, השומן והפסולת שנשאב באמצעות הביובית, נדאג להוביל לאתרי ריקון ייעודיים ומאושרים על יד המשרד לאיכות הסביבה. אנו עובדים על פי ההנחיות ומחזיקים בכל האישורים הנדרשים.

לפרטים נוספים בנושא ולקבלת הצעת מחיר 24/7 לשירותי ביובית בדרום ניתן ליצור איתנו קשר טלפוני במספר: 072-3923354

שירותי ביובית באיזור הדרום: שאיבות ביוב באשדוד | ביובית באשקלון | שירותי ביובית בערד

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן