תפריט סגור

ביובית בנתניה

פתרון כל תקלות הביוב שלך במהירות וביעילות במחירים הטובים ביותר בשוק. צוותי פורטל ביובית מוכנים להגיע אליך תוך שיחת טלפון אחת ולחלץ אותך מהמצב. מוקד ההזמנות שלנו למגוון שירותי ביובית בנתניה זמין עבורך 24/7 בטלפון: 072-392-3354

שירותי שאיבת ביוב בנתניה

מחירון שירותי שאיבות ביוב בנתניה

כמה עולים שירותי ביובית בנתניה? מחיר השירותים מתחיל ב-499 ₪ ויכול להגיע ל-1000 ₪ תלוי בתקלה, במורכבות שלה ובמאמצים לפתור אותה. מומחי פורטל ביובית מתחייבים לפתור את כל תקלות הביוב שלך במהירות ובהתאמה אישית כבר משלב הצעת המחיר.

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב בנתניה 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב בנתניה 499 ₪ מחיר מיוחד לתושבי מחוז מרכז
צילום קו ביוב בנתניה 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים בנתניה 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת הצפה בנתניה 499 ₪

 

הגשמים הרבים שיורדים החורף לא צריכים להדאיג אתכם. אנחנו כאן, ערוכים לתת לכם שירות גם בחורף.

גשמים זו ברכה, אך כאשר יש בעיות באיטום ובניקוז, הם עלולים לגרום לעגמת נפש רבה ולנזקים. גשמים שאינם מתנקזים למערכת הביוב כמו שצריך, יכולים לגרום להצפות בתוך הבית, במשרד ובעסק, במרפסות ובגינה. התוצאה עלולה להיות נזק לרהיטים ולמכשירי חשמל ויצירת מפגע תברואתי חמור. מה עושים? מתקשרים אלינו.

שירותי ביובית בנתניה

כשאתם זקוקים לשירותי ביובית בנתניה, כאמור, אתם מוזמנים להתקשר אלינו. אנחנו ערוכים לתת מענה במצבי חירום לאורך כל השנה, כולל נזקים הנגרמים במהלך החורף.

לאילו בעיות אתם יכולים לצפות? בעיקרון כאשר תשתיות הביוב תקינות ואין בעיה בצנרת, לא צריכה להיות בעיה גם לאחר יום גשום במיוחד. עם זאת, פסולת שהצטברה בצנרת, סדקים או שורשים שצמחו במקומות שאינם נראים לעין, עלולים לגרום לסתימות ולקרוס תחת העומס של ניקוז מי הגשמים. כמו כן, לעתים הגשם מלווה בברד אשר חוסם פתחי ניקוז חיצוניים במרפסת ואז המים לא מתנקזים היטב ועלולים לגלוש לתוך הבית.

ביובית בנתניה

בבניינים ישנים, בהם מערכת הביוב סובלת מפגמים רבים, או כאשר האיטום בגגות אינו מוצלח, מי הגשמים עלולים לגרום להצפה. לא כל מקרה כזה מצדיק הזעקה של ביובית בנתניה, אך כשיש צורך בשאיבה של מי ביוב שעלו על גדותיהם ופתרון לבעיות נוספות, אנחנו כאן לשירותכם.

פתיחת סתימות ביוב בנתניה – איך עושים את זה?

אינסטלטור מסוגל לפתוח אך ורק סתימות קלות בבית או בבית העסק, במקומות הקרובים לפתח הצנרת. ביובית היא כלי רכב מיוחד עליו מותקנים מערכת שאיבה ומערכת לחץ מים אשר מסוגלות לפעול במקביל ולפתור את תקלות הביוב ללא הפרעה זו לזו. מערכות השאיבה של הביובית מסוגלות לקלוט עד 20 קו"ב של שפכים אשר נתקעו במערכות הביוב ומהצד השני מצוידות בצינור בעל זרנוק מיוחד אשר פולט מים בלחץ מאוד גבוה כדי לשחרר סתימות. בנוסף, צוות פורטל ביובית מחזיק בביובית נמוכה המותאמת לשאיבה של ביוב בחניונים, בקניונים ובמקומות נמוכים ותת קרקעיים. לכן זה לא משנה אם הסתימה היא בביתך או בעסק שלך, מומחי פורטל ביובית ישחררו אותך מהתקלה במהירות וביעילות. זקוקים לשאיבת ביוב בנתניה? פנו אלינו ונשמח לסייע במהירות ומקצועיות.

ממה נגרמות סתימות?

סתימת ביוב יכולה להיגרם ממגוון גורמים כגון שורשים שצמחו לתוך הביוב, זריקת חומרים שאינם מתכלים לאסלות ולפתחי הניקוז כמו למשל תחבושות, חיתולים ומגבונים לחים, צנרת ישנה ומתפוררת או תכנון לקוי של הצנרת בבניין כך שהיא אינה ערוכה לעמוד בעומסים ונסתמת. אך הגורם מספר אחד הוא ללא עוררין תחזוקה לקויה. לרוב אנחנו מטפלים בבעיה לאחר התקלה ולא לפני מכיוון שאנחנו לוקחים כמובן מאליו את התשתיות שלנו. מומחי פורטל ביובית ממליצים לך להקדים תרופה למכה ולהזמין עוד היום את הצוות שלנו כדי לבצע תחזוקה שוטפת ולמנוע תקלות עתידיות שיגרמו לך כאב ראש ונזק כלכלי.

שאיבות ביוב בנתניה – המומחיות שלנו

שאיבות ביוב בנתניה

שאיבת ביוב איננה נושא נעים כלל וכלל, אך עבור ביובית בנתניה זו עוד משימה שגרתית ביום העבודה. שאיבת ביוב זו אחת מהמשימות שנעשות בתדירות הגבוהה ביותר על ידי ביובית, וזאת מאחר שהביובית מיועדת לעבודות ביוב ולכן היא הכלי המתאים ביותר עבור כך.

למעשה שאיבת ביוב נעשית במגוון מצבים, כאשר אלו המצבים העיקריים:

  • שאיבת בור משאבות
  • שאיבת בור ספיגה
  • שאיבת ביוב לניקוי מערכת הביוב מפסולת
  • שאיבת הצפת ביוב
  • שאיבת שירותים כימיים

שאיבת ביוב מומלץ להזמין רק מחברה שמתמחה בכך ומיומנת בשאיבות ביוב. חברה לא מקצועית עשויה לבצע שאיבה חלקית, וההשלכות של עבודה חלקית ברורות לכולנו. יהיה צורך בשאיבה נוספת תוך פרק זמן קצר, ובעקבות זאת תבזבזו זמן נוסף, וכמובן תאלצו לשאת בעלויות כספיות נוספות על כל המשתמע מכך.
אגב, אנו בטוחים שתשמחו לשמוע שבד"כ שאיבת ביוב הינה סיפור די זול. אם לא מדובר בשאיבה מורכבת ומסובכת, הנזק שתישאו בו יסתכם בלא יותר מ-600 ₪ עד 800 ₪.

תתכן תוספת מחיר במקרים בהם קיים מרחק רב בין הביובית לבין מוקד שאיבת הביוב,. כך גם במקרים בהם מדובר בשאיבת כמות גדולה של ביוב, ביוב מוצק ולא נוזלי, וכן ביוב שמכיל פסולת כדוגמת מגבונים רבים.

כאמור, אנו מתמחים בפתרון לבעיות הקשורות לתחום שאיבות ביוב בנתניה והסביבה, פתיחת סתימות, שטיפות ביוב, ניקוי שורשים בביוב, שאיבת הצפות בבתים, שאיבת הצפות בעסקים וגם ניקוי ותחזוקה שוטפים של בורות ספיגה העלולים לקרוס תחת גשם כבד וממושך או נזילות בתשתיות הקיימות.

לאן הולך הביוב לאחר שאיבת ביוב?

הזמנתם שירות ביובית בנתניה, הביובית ביצעה שאיבת ביוב ואתם סקרנים מהי התחנה הבאה אליה מגיע הביוב?

אין ספק שביוב הוא עסק לא נעים נו טוב אולי אפילו מסריח, מי הביוב הינם למעשה מים שהשתמשו בהם במקלחת, בכיורים, במטבח, באסלות, במדיח ובמכונות הכביסה. אז נכון לאחר השימוש המים מזדהמים וזורמים למערכת הביוב במצב לא בדיוק נקי. עם זאת, בוודאי תשמחו לדעת שהתחנה הבאה אליה עוברים מי הביוב הם מכון טיהור שפכים.

מכון השפכים מכשיר את מי הביוב לשימוש חוזר לאחר תהליכים מתקדמים. המים המתקבלים לאחר תהליך הטיהור משמשים לשימוש חקלאי ואף מוזרמים לנחלים בטבע. תהליך המחזור מונע זיהום סביבתי ועוזר לשמור על סביבה ירוקה ובריאה יותר.

לסיכום, אם הזמנתם שירות ביובית בנתניה והביובית ביצעה שאיבת ביוב, דעו שהתחנה הבאה אליה הוא יגיע היא מכון השפכים, כאשר ממכון השפכים התוצר הוא כבר לא ביוב אלה מים ממוחזרים.

להזמנת פתרון מיידי לתקלות הביוב שלך ניתן להתקשר אלינו 24/7 בטלפון 072-392-3354 ונשמח לעמוד לשירותך עם ייעוץ והכוונה ופתרון מלא לתקלות שלך.

אנו מקווים שלא תצטרכו לקרוא לנו שוב, אך ליתר בטחון מומלץ לשמור את מספר הטלפון שלנו במקום זמין, כך שבמקרה חירום תוכלו לחייג אלינו במהירות להזמנת מגוון שירותי ביובית בנתניה. שיהיה חורף נעים ויבש!

לשירותך תמיד,
צוות פורטל ביובית

שירותי ביובית בקרבת נתניה: שאיבת ביוב באבן יהודה | ביובית בטירה | פתיחת סתימות ביוב בחדרה

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן