תפריט סגור

ביובית לחניונים

אנו מספקים שירותי פתיחת סתימות, שאיבת הצפות ובורות ביוב גם בחניונים ובמקומות צרים אחרים!

מומחי פורטל ביובית מחזיקים ברשותם את כל הציוד החדשני הקיים לטיפול בכל תקלות הביוב הקיימות כיום ואף יוצאים להשתלמויות בנושא פתרונות חדשים, הכל כדי להעניק לך את השירות המלא הטוב ביותר הקיים.

כאשר דייר בבניין נתקל בהצפת ביוב הוא מחייג לשירותי ביובית והמשאית כבר בדרך עם צוות אנשי מקצוע מוכן וערוך למשימה. אותו הדבר כאשר מדובר בהצפות המתרחשות במשרדים, עסקים, בתים פרטיים ומבנים מעל פני האדמה. אך מה עושים כאשר הבעיה מתרחשת במקום נמוך כמו מרתף או חניון? איך מתגברים על מגבלת הגובה ותנאי העבירות הבעייתיים?

הבעיה הגדולה ביותר במקומות נמוכים היא כוח המשיכה. ברגע שקורה פיצוץ או כל תקלה אחרת הגורמת להצפה, המים באופן טבעי מתחילים לחלחל למקומות הנמוכים יותר ולמלא אותם במים. לרוב, בגלל שהמקומות האלו ריקים מאדם, הגילוי של ההצפה מגיע מאוחר מדי כשלמקום כבר התנקזו המון נוזלים. במצב כזה חייבים לשאוב את המים במהירות כדי למנוע כמה שיותר נזקים משניים כמו נזקים ליסודות הבניין, הרס של חפצים או רכבים וכו'.

שירותי ביובית לחניונים

מחירון שירותי ביובית לחניון

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב בחניונים 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב בחניון 499 ₪ מחיר משתנה לשאיבות מורכבות יותר
צילום קו ביוב בחניון 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב בחניון תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים צמודים לחניון 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב גם בחניונים
שאיבת הצפה בחניונים 499 ₪

ביובית לחניונים (רכב נמוך)

התשובה היא ביובית נמוכה. ביובית נמוכה ערוכה לספק את אותם פתרונות שיש בביובית רגילה ואף מגיעה עם אותו המכשור הכולל זרנוק מים בלחץ גבוה וצינור יניקה רב עוצמה, אך יש לה יתרון מובהק הנובע משלושה הבדלים משמעותיים:

  • נמוכה יותר – כך הביובית יכולה להיכנס למקומות נמוכים כמו חניונים וקניונים
  • צרה יותר – דבר המגדיל את העבירות של הביובית ומאפשר לה לנוע בחופשיות במקומות בהן היא צריכה לעבוד.
  • לעתים מיכל הקיבול ועוצמת המשאבה יהיו קטנים יותר, אך לא בהכרח. בזכות היותה קטנה יותר, הביובית הנמוכה יכולה להיות דינמית יותר בטיפול בתקלות ביוב.

זה בדיוק מה שצריך כדי להגיע לחניונים מוצפים או כשהגישה למערכת הביוב נמצאת במקום נמוך ובעייתי. כשאתם מתקשרים אלינו להזמין את השירות אנו שואלים מספר שאלות וביניהם גם אודות מקום התקלה. במידה ומדובר בחניון, נדאג לשלוח ביובית נמוכה.

שירותי ביובית לחניונים נמוכים

ביובית לחניוניםבאמצעות ביובית לחניונים, מלבד שאיבת הצפות בחניונים, אנו מספקים גם שירותי פתיחת סתימות, תיקוני צנרת, שאיבת בורות, ניקוי ותחזוקה שוטפים כדי למנוע חסימות ותקלות אחרות במערכת הביוב. בין אם מדובר בחניון של בניין מגורים או חניון בכניסה למרכז קניות ואתרים אחרים – אנחנו בדרך אליכם עם ציוד משוכלל וצוות אנשי מקצוע מיומנים. כך שמבחינתכם, אין באמת הבדל בין הביוביות אלא רק במיקום התקלה.

באלו מקרים נוספים ייתכן צורך בביובית נמוכה?

ביובית נמוכה יכולה לשמש כפתרון לא רק כשמדובר בבעיה במערכת הביוב בתוך חניונים, אלא בכל מקום נמוך אחר כמו מרתפים. כמו כן, בשל מידותיה הצרות של המשאית ביוב, ניתן להיעזר בביובית נמוכה גם כאשר צריכים לנוע ברחובות צרים או מקום עם גישה מוגבלת. רכב הביובית הנמוכה לא מוגבל בשום צורה או אופן ומעניק את מלוא השירות והיכולות של רכב ביובית רגיל.

איך להימנע מהצפות במקומות נמוכים?

דבר ראשון – תחזוקה שוטפת. צוות ביובית מיומן אשר יערוך בדיקות תקופתיות ופעולות תחזוקה שוטפות יוכל לגלות תקלות לפני שהן קורות ולטפל בהן במינימום מאמץ ומינימום כסף.

דבר שני – ביקור במקומות הנמוכים. לרוב, אנחנו לא מבקרים באיזורים המועדים להצפה כמו מקלטים ומרתפים לעיתים תכופות וכאן בדיוק הבעיה. קפיצה קטנה מדי פעם לאיזורים האלו תוכל לעזור לך למנוע את ההצפה הבאה! בנוסף, פורטל ביובית ממליץ לך להכניס כמה שפחות ציוד לא נחוץ לאיזורים אלו, מכיוון שאם חלילה תקרה הצפה, החפצים עלולים להינזק ולהפריע למאמצי הטיפול בתקלה.

להתייעצות או הזמנת השירות אתם מוזמנים לחייג אלינו למספר 072-392-3354 ותקבלו מענה זמין, אדיב ומקצועי מסביב לשעון, בכל ימות השנה.

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן