תפריט סגור

ביובית בירושלים

אם אתם מנהלים בית קפה, מסעדה או מקום אחר לממכר מזון בירושלים, כדאי שתשמרו את מספר הטלפון שלנו.

בכל בית קפה או מסעדה יש צורך בשירותי ביובית באופן קבוע וגם במקרי חירום. הכנת המזון מצריכה התעסקות עם כמות גבוהה של שמן וחומרי ניקוי כימיים, אשר השלכתם לפחים או לפתחי הניקוז, עלולה להוביל לזיהום סביבתי ולבעיות בתשתיות. מעבר לכך, הזרמה של חומרים אסורים לתעלות הביוב העירוניות מנוגדת לחוק ועלולה לגרור קנסות ועונשים שונים אשר ממש לא משתלמים. כדי למנוע זאת, אנו מציעים לכם שירותי ניקוי ותחזוקה של בורות שומן וגם שירותי ביובית בירושלים בעת הצורך.

שירותי ביובית בירושלים

מחירון שירותי ביובית בירושלים

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב בירושלים 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב בירושלים 499 ₪ מחיר מיוחד לתושבי אזור ירושלים
צילום קו ביוב בירושלים 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים בירושלים 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת הצפה בירושלים 499 ₪

שירותי ביובית בירושלים – לא רק במקרי חירום

כשיש הצפה של ביוב, סתימה בצנרת או נזילה, זה יכול להפריע להתנהלות השוטפת של המקום, לגרום נזק לתשתיות ולציוד אשר נמצא בעסק וכמובן להרחיק לקוחות, דבר שעלול לגרום פגיעה במוניטין של העסק. כדי לפתור את הבעיה במהירות, ביעילות ובמחירים הוגנים אתם צריכים בסך הכל להרים טלפון אחד – אלינו לפורטל ביובית. אנו מציעים לכם שירותי שאיבת ביוב בירושלים, שאיבת הצפות בעסקים ובתים, פתיחת סתימות, שטיפות ביוב וניקוי שורשים בצנרת. מלבד שירותי החירום אנו מציעים לכם גם שירותי ניקוי ותחזוקה של בורות ספיגה ושומן.

אם יש לכם בור ספיגה בסמוך לעסק או בור שומן, כפי שהחוק דורש, אתם בוודאי יודעים שאתם מחויבים לדאוג לריקון הבור כדי שהוא לא יעלה על גדותיו. ריקון הבור נועד כדי למנוע חלחול של הנוזלים השומניים והפסולת לתוך מי התהום, הקרקע ותשתית הביוב ואת זיהומם.

בבתי קפה ומסעדות תכולת הבור יכולה להגיע לקו העליון בתדירות גבוהה, במיוחד כאשר מדובר במקום שוקק ועמוס. לכן אנו מציעים לכם שירותי ביובית בירושלים ושירותי שאיבות ביוב בפרט כדי לשמור על סביבת עבודה נקייה וראש שקט בכל מה שקשור לתחום הביוב.

ביובית בירושלים

מה זה רכב ביובית?

ביובית היא משאית עליה מותקן כל הציוד הדרוש לטפל בתקלות הביוב השונות. הציוד כולל מיכל קיבול גדול (אליו נשאבים הנוזלים השונים), צינור יניקה עוצמתי (צינור זה מסוגל לשאוב כמויות גדולות של נוזלים בזמן קצר מאוד) וצינור לחץ מים גבוה (צינור זה משמש לשטיפת קווי ביוב לאחר הטיפול בהם).

בנוסף, ברשות צוות הביובית נמצאות גם מצלמות מסוגים שונים אשר עוזרות לצוות לאתר תקלות ביוב בצורה מהירה וללא גרימת נזק נוסף. עד הגעת המצלמות, צוותי הביובית היו נאלצים להסיר אריחים ולשבור קירות על מנת להבין היכן נמצאת תקלת הביוב. תהליך זה היה איטי ויקר בגלל הנזק ההיקפי שצוותי הביובית היו צריכים לעשות. היום כל מה שצריך לעשות הוא לאתר את הנזק על ידי החדרת מצלמות לצינור הביוב. המידע אשר מגיע מהמצלמה מאפשר לצוות הביובית לנתח את המצב ולתכנן תוכנית פעולה מדויקת שתפתור את תקלת הביוב בצורה כירורגית, יעילה ומהירה.

שאיבת ביוב בירושלים – כך אנחנו עושים את זה

בתיאום מראש, נגיע אליכם עם רכב ביובית, נשאב את תכולת הבור לתוך מיכל ייעודי ונשטוף את הבור כדי למנוע היווצרות של מפגע תברואתי ולאפשר שימוש חוזר. לאחר מכן, נוביל את הפסולת הנוזלית לאתר ריקון ייעודי, בהתאם להנחיות המשרד לאיכות הסביבה. חשוב לציין כי כל רכבי הביובית של פורטל ביובית עומדים בתקן המחמיר של המשרד לאיכות הסביבה וכל הצוותים עברו השתלמות ומחזיקים בתעודות ורישיונות לעבוד עם כל סוגי השפכים ותקלות הביוב.

פורטל ביובית מזמין אתכם להקדים תרופה למכה ולהשתמש בשירותי תחזוקה שוטפת. שירותים אלו יעזרו לכם להבין את מצב הצינור ולהתריע ולטפל בתקלות עתידיות אשר יעלו לכם בהרבה מאוד כאב ראש ולא מעט כסף.

שאיבות ביוב בירושלים

שירותי ביובית בירושלים – לפרטים נוספים והצעת מחיר חייגו עוד היום לטלפון 072-392-3354 ונשמח לעמוד לשירותכם.

שירותי ביובית בקרבת ירושלים: שאיבת ביוב בבית שמש | ביובית במודיעין | שירותי ביובית במכבים רעות

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן