תפריט סגור

שאיבת הצפות

חלק אינטגרלי מפעולה של ביובית הוא שאיבת הצפות. בזכות צינור יניקה רב עוצמה ומיכל שמירת נוזלים גדול, רכב הביובית מסוגל לשאוב ולאחסן כמויות גדולות של מים במהירות וביעילות שתפתור את תקלת ההצפה. 

איך צריך להתנהל כאשר יש הצפת ביוב ומה אנחנו עושים כשאנחנו מגיעים אליכם?

שאיבת הצפות ביוב

הצפה – איך זה קורה?

להצפה ישנם גורמים רבים אשר שונים זה מזה אך גורמים לאותה תוצאה. הצפה יכולה לקרות מפיצוץ צנרת ישנה, קו ביוב שעלה על גדותיו בגלל הצטברות פסולת, ברז שנשאר פתוח (כן כן, זה באמת קורה) ואפילו בגלל גשמים חזקים שיורדים ללא הפסקה. הדבר מסובך פי כמה וכמה כאשר מדובר במקלט או במקום נמוך אחר אשר באופן טבעי מנקז אליו נוזלים.

הצפה כזו יכולה לגרום נזקים למבנה העסק / הדירה, לריהוט ולמוצרי החשמל שבה, לשכנים ואפילו לבניין כולו ולכן אסור לבזבז זמן ויש לקרוא למומחי ביובית שיגיעו מיד על מנת לשאוב את הנוזלים.

אז כמה עולה לשאוב הצפה? צפו במחירון הכללי שלנו:

מחירון שאיבת הצפות

שירות מחיר מידע נוסף
שאיבת הצפה 499 ₪ *מחיר התחלתי, משתנה ללפי כמות השאיבה
שאיבות ביוב כללית 499 ₪ מחיר מיוחד בכל הארץ
צילום קו ביוב בזמן הצפה 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים בזמן הצפה 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
פתיחת סתימות עקב שורשים 499 ₪

 

התעוררתם בבוקר וגיליתם שהבית מוצף? הגעתם למשרד ונתקלתם בהצפת ביוב? אין צורך להיבהל. אם תפעלו על פי הרשימה הבאה, תוכלו לנהל את האירוע בצורה יעילה וטובה ולחזור לשגרה בהקדם.

שאיבת הצפות – אז מה עושים?

שאיבת הצפה עם ציוד מתקדםצעד ראשון: לסגור את ברז המים בזהירות רבה, במיוחד אם יש בקרבה מקורות חשמל.

צעד שני: להתקשר אלינו לדווח על הבעיה, כדי שנוכל לשלוח אליכם משאית ביוב.

צעד שלישי: להזיז חפצים ומכשירים אשר עלולים להינזק מן הרטיבות.

צעד רביעי: לפתוח חלונות כדי לאוורר את החדר ולמנוע הצטברות ריחות לא נעימים.

צעד חמישי: לבדוק האם הביטוח שלך מכסה הצפות

כיצד אנחנו מטפלים בהצפות?

כשאנו מקבלים קריאה על שאיבת הצפות שנגרמה על ידי ביוב בבית או בעסק, אנו מנסים לברר פרטים רבים יותר ככל האפשר, כדי לדעת באיזה הרכב להגיע אליכם ועם איזה ציוד. כאשר מדובר בבתים פרטיים או דירות גן בבניין מגורים, נגיע עם משאית ביוב רגילה. במידה ומדובר בחניונים, מרתפים או מבנים שהגישה אליהם בעייתית, נשלח משאית ביוב נמוכה.

שאיבת הצפות

צוות העובדים שלנו הוא בעל הכשרה מקיפה וניסיון רב בטיפול בבעיות שונות בתחום הביוב, ובשלב הראשון הוא יפעל לשאיבת מי השפכים כדי למנוע נזקים חמורים. לאחר שכל הנוזלים יישאבו לתוך מיכל המוצב על גבי הביובית, הצוות ימשיך ויבצע שטיפה של הצנרת כדי לסלק את הגורמים החוסמים ולוודא שהסתימה לא תחזור על עצמה.

לאחר שהבעיה תבוא על פתרונה, נדאג לפנות ולשאוב את מי השפכים שנשאבו לאתר ריקון מורשה, כדי שיוכלו לטהר אותם או למחזר אותם לשימוש נוסף.

מה עושים לאחר שאיבת ההצפה?

הצפה היא מים שהשתלטו על איזור יבש ועמדו בו לפרק זמן כלשהו. מכיוון שמדובר כאמור במים, קשה מאוד לאבחן את הנזקים במבט ראשון. מים עומדים יכולים לגרום להתנפחויות של קיר, עובש, טחב ויכולים לחלחל אף ליסודות הבניין. לכן, לאחר שאיבת ההצפה יש לתת למקום זמן כדי להתאושש מההצפה ולהיות עם אצבע על הדופק לכל שינוי שחל בדירה / בעסק שלך ואצל השכנים. מומלץ בחום לשכור איש מקצוע אשר יעניק לך תמונת מצב מלאה לגבי הנזקים הגלויים והחבויים. לרוב ניתן להפעיל את הביטוח וכך להבטיח טיפול מקצועי לאחר ההצפה.

במידה וההצפה לא קרתה ממקור גלוי, מומחי הביוב של פורטל ביובית יגיעו אל מקור התקלה וימליצו לך על דרכי טיפול שיפתרו את הנושא אחת ולתמיד. בנוסף, אתר פורטל ביובית ממליץ לך לנהל תחזוקה שוטפת של קווי הביוב שלך על מנת לזהות ולפתור תקלות מבעוד מועד, דבר שיחסוך לך המון כאב ראש ולא מעט כסף.

בזכות הניסיון הרב של צוות העובדים שלנו והציוד המתקדם, נגיע ונבצע שאיבת הצפות בכל אזור שנתבקש בהקדם, מענה מהיר, מקצועי ויעיל.
בפעם הבאה שאתם מתמודדים עם הצפת ביוב, חייגו אלינו למספר 072-392-3354 ונשמח לסייע לכם.

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן