תפריט סגור

בור ספיגה

בור ספיגה משמש לאיסוף שפכים ופסולת בבור קרקעי, ובעבר הוא היה בשימוש בבתים פרטיים ובעיקר בתעשייה. על פי החוק בישראל אסור כיום לבנות בורות ספיגה חדשים, אך בעליהם של בורות ספיגה קיימים חייבים לדאוג לריקון הבור בתדירות הנדרשת ולבצע פינוי השפכים. בורות ספיגה אינם מחוברים לתשתית ביוב, ולכן ריקון הבור צריך להיעשות בצורה אקטיבית. השלכת השפכים בשטח פתוח אסורה ולכן את פעולת השאיבה והפינוי יש לבצע באמצעות אנשי מקצוע.

כדי לעשות זאת, אנו מציעים לכם את שירותנו. אם בבעלותכם בור ספיגה קיים, אנו נדאג לפנות אותו בתדירות הנדרשת באמצעות שאיבת הפסולת. את שאיבת הבור נבצע באמצעות מיכל שאיבה וצינור יניקה המותקנים על גבי רכב ביובית, ולאחר מכן נדאג להוביל את השפכים למתקן ריקון מורשה.

בורות ספיגה

מה הסכנה בבור ספיגה לא מטופל?

בור ספיגה מכיל בתוכו מי שפכים, הפרשות אדם, מי רחצה, מי כביסה, מי מדיח, שמנים של הביוב, צבע, חומרי הדברה וחומרים נוספים הנמצאים בשימוש ביתי או תעשייתי, תלוי במיקום הבור.

כאשר לא מרוקנים את הבור, הוא עלול לעלות על גדותיו ולהיחסם. בנוסף, הפסולת תחלחל לתוך האדמה ולמי התהום והתוצאה תהיה פגיעה באיכות הסביבה, זיהום המים, נזק לגידולים חקלאיים, פגיעה במערכת מחזור מים והיווצרות מפגע תברואתי.

פינוי בור ספיגה באמצעות ביובית

התקנות הקיימות כיום נועדו לצמצם את הפגיעה באיכות הסביבה ולכן, אם ברשותכם בור ספיגה, חייגו אלינו ואנו נדאג להגיע אליכם עם רכב ביובית, לשאוב את הבור ולפנות את השפכים והפסולת לאחד האתרים המורשים.
זקוקים לשאיבה ופינוי בור ספיגה? חייגו אלינו ונשמח לתת לכם פרטים נוספים והצעת מחיר אודות השירות.

בור ספיגהבור ספיגה – פינוי על ידי ביובית

ביובית היא כלי רכב דמוי משאית אשר כל כולה מוקדשת לטיפול בשפכים. רכב הביובית מצויד בצינור יניקה מסיבי ומיכל שאיבה אליו מתנקזים כל הנוזלים. עוצמת היניקה שלו גדולה מאוד ומסוגלת לשאוב ליטרים רבים של נוזלים בדקה, כך שהעבודה מתבצעת במהירות וביעילות, בצורה שלא תפגע ביום העבודה שלך. מומחי הביוב אשר מחכים לך באתר פורטל ביובית מנוסים מאוד ופועלים בתחום הביוב מזה שנים רבות. המומחים של פורטל ביובית יעריכו את זמן העבודה ומורכבותה ויספקו לך הצעת מחיר קונקרטית ומשתלמת לשביעות רצונך.

כמה עולה שאיבת בור ספיגה?

מחירן של שאיבות ביוב בפורטל ביובית מתחיל ב-480 ₪, מחיר שווה לכל נפש. המחיר תלוי במיקום בור הספיגה, מורכבות העבודה עליו והמאמץ שהושקע בשאיבתו. למרות כל אלו, אנו בפורטל ביובית מתחייבים להעניק לך את המחיר הטוב ביותר הניתן לסוג העבודה הספציפי שלך ומזמינים אותך ליצור קשר 24/7 על מנת לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומותאמת אישית לסוג התקלה שלך.
לקבלת הצעת מחיר מיידית ניתן להתקשר למוקד ההזמנות שלנו בטלפון 072-392-3354

שירותים נוספים בפורטל ביובית

פורטל ביובית גאה לספק את כל פתרונות הביוב במקום אחד! מעבר לשאיבת בור ספיגה, מומחי פורטל ביובית יכולים לעזור לך בפתיחת סתימות ביוב, שאיבות ביוב, חיתוך שורשים מהביוב, צילום צנרת ביוב, התקנת שסתום אל חזור, צילום קו ביוב, שאיבת הצפות ביוב ואף הזמנת ביובית נמוכה לקניונים ולחניונים. מעבר לכך, פורטל ביובית ממליץ לך על טיפולים שוטפים על מנת למנוע "הפתעות" כמו סתימות, הצפות ופיצוצי צינור. מומחי פורטל ביובית יעניקו לך שירות מלא במחירים תחרותיים, שירות שיחסוך לך המון כאב ראש, התעסקות וכסף.
מומחי פורטל ביובית מעניקים מענה מלא למגזר הפרטי ולמגזר העסקי, 24 שעות ביממה, בזמני קריאה קצרים ומיידיים, בכל עיר בישראל.

אנו בפורטל ביובית מזמינים אותך להתקשר כבר עכשיו למוקד ההזמנות שלנו ולקבל הצעת מחיר מדויקת שתפתור את כל תקלות הביוב שלך ללא צורך לנדוד בין ספקים. לקבל הצעת מחיר יש לחייג למספר 072-392-3354

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן