תפריט סגור

ביובית בצפון

נתקלת בתקלת ביוב? צוות ביובית בצפון יגיע אליך תוך זמן קצר תטפל ותחזיר לך את השגרה במהירות, ביעילות ובמחירים תחרותיים במיוחד!

להזמנת שירותי ביובית בצפון ניתן להתקשר אלינו 24/7 בטלפון: 072-392-3354

שירותי שאיבת ביוב בצפון

מחירון שירותי ביובית בצפון

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב בצפון 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב בצפון 499 ₪ מחיר מיוחד לתושבי מחוז הצפון כולו
צילום קו ביוב בצפון 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים בצפון 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת הצפה בצפון 499 ₪

איך עובדת ביובית?

ביובית היא כלי רכב דמוי משאית, עליו מותקנות מערכות שאיבה ושטיפה מתקדמות ועוצמתיות המסוגלות לשאוב בפרק זמן קצר כמויות גדולות של נוזלים ובמקביל להשתמש בזרנוק מים בלחץ גבוה המסוגל לפתוח כל סתימה במהירות. שילוב של שתי המערכות האלו מעניק לך פתרון מהיר לכל תקלת ביוב ולא משנה סדר הגודל שלה או המורכבות שלה. מעבר לציוד עצמו, צוות המומחים המתפעל את הביובית חשוב עוד יותר. הצוות של ביובית מורכב מאנשי מקצוע מנוסים אשר עובדים שנים בתחום וטיפלו באלפי תקלות ביוב בהצלחה.

מתי כדאי להזעיק שירותי ביובית בצפון? אספנו עבורכם את כל התשובות

בניגוד להזמנת אינסטלטור, קריאה לשירותי ביובית בצפון יכולה לעלות לכם מאות שקלים. מצד שני, אם תמתינו זמן רב מדי בלי לפתור את הבעיה, היא עלולה להחריף ובסופו של דבר אתם תשלמו יותר. לכן כדאי לדעת באלו מקרים יכול השירות לסייע לכם ומתי צריך להזמין ביובית בדחיפות.

הגיע הזמן להשתמש בשירותי ביובית בצפון!

נתקלתם בסתימה עיקשת שלא משתחררת באמצעות חומרים ביתיים או שירותי אינסטלטור? הריח הרע ממשיך לעלות מן הביוב? אלו מקרים היכולים להוביל להצפת ביוב ורגע לפני שזה קורה כדאי להזמין שירותים מקצועיים, שיאתרו את מקור התקלה ויוכלו לבצע שאיבת ביוב בצפון באמצעות משאבה עצמתית.

ביובית בצפון

אם הביוב כבר עלה על גדותיו, אין מה להתלבט, וצריך להתקשר ולהזמין שירותי ביובית בצפון, בין אם מדובר בבית מגורים או במשרד ועסק. גם כאשר ההצפה מתרחשת בחניון או מקום נמוך כמו מקלטים, ניתן לפתור את הבעיה באמצעות רכב ביובית קטן, שיגיע ויבצע את שאיבת מי השפכים.

פתרונות ביוב בצפון

כאמור, צוותי ביובית מעניקים לך מענה מלא לכלל פתרונות הביוב הקיימים, בכל איזור הצפון. לכן אם חיפשת ביובית בקרית שמונה, ביובית בעכו, ביובית בכרמיאל, ביובית במטולה וביובית בקצרין, צוות ביובית כאן לעזור! השירותים שלנו נוגעים בכל איזור בתחום הביוביות:

  • פתיחת סתימות ביוב
  • שאיבות ביוב
  • חיתוך שורשים מהביוב
  • צילום צנרת ביוב
  • התקנת שסתום אל חוזר
  • צילום קו ביוב
  • שאיבת הצפות ביוב
  • הזמנת ביובית נמוכה לחניונים וקניונים

איך למנוע הצפות?

לטפל בתקלה אחרי שהיא קרתה זה החלק היקר והקשה יותר. צוות ביובית ממליץ לך לא להגיע לנקודה הזו ולנקוט במספר צעדים קטנים שיכולים לחסוך לך הצפות ונזקים לרכוש ולבניין כולו.
הפעולה הראשונה היא השלכת נייר טואלט בלבד לאסלה. חומרים אחרים נחשבים פסולת כבדה, לא מתכלים ומצטברים בצנרת. בשלב כלשהו הצנרת לא עומדת בעומס ומתחילה להחזיר מים וזו בעצם הצפת ביוב.
דבר נוסף שניתן לעשות הוא פעילות מנע. שטיפת קווי ביוב והערכת מצב התשתיות יכולות בהחלט להעניק לך אינדיקציה לגבי טיפול במערכות הביוב ובכך למנוע סתימות והצפות עתידיות.

שאיבות ביוב בצפון זה אנחנו

שאיבות ביוב בצפון

בכל מקרה של סתימות, הצפות וביוב שעולה על גדותיו במקומות בעייתיים, אנחנו הכתובת. מלבד טיפול בהצפות בבתים ובמבנים, אנו מספקים גם שירותי שאיבות ביוב, שטיפות צנרת ובורות, כולל ניקוי שורשים ופתיחת סתימות, וגם שאיבה, ניקוי ותחזוקה של בורות ספיגה באופן שוטף.

השירות שלנו נועד לשתי מטרות. המטרה הראשונה היא לספק לכם פתרון מהיר לבעיה מולה אתם מתמודדים כעת, ואת זה אנו עושים על ידי צוות אנשי מקצוע וציוד מתקדם. המטרה השנייה היא לוודא שהבעיה לא תחזור על עצמה, באמצעות תחזוקה שוטפת של קווי הביוב או שטיפת הצנרת בלחץ מים גבוה.

כשיש בעיה מורכבת במערכת הביוב, כמו הצפה – אנחנו הכתובת. שאיבות ביוב בצפון, מספקים שירות לכלל הערים באזור מחוז הצפון.

להתייעצות בנושא תחזוקה שוטפת ולהזמנת שירותי ביובית בצפון יש להתקשר למוקד ההזמנות שלנו בטלפון: 072-392-3354

שירותי ביובית בקרבת הצפון: שאיבות ביוב בצפת | ביובית בקריית שמונה | שירותי ביובית בטבריה

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן