תפריט סגור

חיתוך שורשים בביוב

כל מה שרציתם לדעת על שורשים בביוב וכיצד אנו מטפלים בבעיה.

צמיחת שורשים בביוב זו אחת הבעיות הנפוצות והמורכבות ביותר שכל אינסטלטור וחברה העוסקת בתחום הביוב מכירים. השורשים גדלים בתוך הצנרת תוך כדי שהם ניזונים ממי השפכים ושאריות הפסולת, והם עלולים לגרום לחסימה חלקית, סתימה ואף נזק לצנרת. לעתים קיומם של שורשים בביוב מעיד גם על בעיה בחיבורים בין קטעי הצינורות וסדקים. באופן טבעי, הצמחים מחפשים אחרי מקורות מים ונמשכים לאיזורים רווי מים כמו צינורות ביוב. קווי צינורות ישנים וסדוקים מאפשרים למים לזלוג החוצה ובכך "לקרוא" לצמחים להגיע אליהם. מכיוון שחדירת שורשים לביוב היא סמויה מן העין, לרוב לא יהיה ניתן לעלות עליה אלא רק לאחר שתקרה הצפה של ביוב או סתימה. במידה והצפות או סתימות קורות אצלך בדירה / בעסק בתדירות גבוהה למרות שלא מצאת כלום, גם לאחר ביקור אינסטלטור, כנראה שחדרו שורשים לקווי הביוב. בנוסף, יש לשים לב לצמחייה הסובבת את הבניין ולבדוק עצים גדולים שנמצאים בסביבת הבניין מזה זמן רב.

טיפול בשורשי ביוב

מחירון חיתוך שורשים בביוב ושירותים נוספים

שירות מחיר מידע נוסף
חיתוך שורשים בביוב 799 ₪ אפשר לבצע טיפול מונע ממוקד נגד שורשים חודרים
שאיבות ביוב עם שורשים 499 ₪ מבצעים שאיבה של כל סוגי הביובים
צילום קו ביוב לאיתור שורשים 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
פתיחת סתימות עם שורשים 499 ₪ *קודם יש להסיר את השורשים ואח"כ לבצע פתיחת סתימה בעזרת לחץ מים
שאיבת הצפה 499 ₪

שורשים בביוב – איך אפשר לפתור את הבעיה?

יש שיטות שונות לטפל בשורשים בביוב. שיטה אחרת היא לתלוש את השורשים, אך כדאי לדעת שכאשר תולשים את הצמחים מבלי להסיר את השורש לחלוטין, הצמחים ישובו לגדול תוך זמן קצר ואף יתעבו מכיוון שכשגוזמים ענפים העץ מחפש "לפצות" על אובדן השורשים ומנסה שוב להשריש על ידי הפרשת הורמון גדילה ששוב ישלח את השורשים לקווי הביוב. שיטה נוספת היא לשפוך לתוך הצנרת חומר לקטילת שורשים. יש מקרים בהם השימוש בחומרים אלו יכול להיות יעיל, אך צריך לוודא שעושים שימוש בחומרים לא רעילים, אשר עומדים בתקנים הנדרשים. כדי ששיטה זו תצליח יש להקפיד על תחזוקה שוטפת עליה פורטל ביובית ממליץ בלי קשר לתקלת הביוב. עוד שיטה היא להשתמש במשאית ביוב לצורך שטיפה בלחץ מים גבוה, כשהמטרה היא שהזרם החזק יעקור את השורשים וישטוף אותם החוצה. גם פתרון זה אינו מוחלט, מכיוון שיש שורשים עמידים וחזקים ולעתים שטיפה בלחץ מוגבר עלולה לגרום יותר נזק מתועלת.

שורשים בביוב

חיתוך שורשים בביוב: הפתרון המושלם לצנרת נקיה

השנים הרבות בהן אנו עוסקים בתחום הביוב והידע המקצועי שרכשנו, הובילו אותנו לפיתוח שיטה המבוססת על שלבים. כדי להיפטר משורשים בביוב, אנו משלבים בין מספר שיטות, הכוללות תלישת שורשים, שימוש בחומר עצמתי ובטיחותי ושטיפה של קווי הביוב. לאחר מכן נחדיר מצלמת ביוב אופטית לתוך הצנרת כדי לוודא שהשורשים הוסרו והצנרת תקינה ונציע שירותי תחזוקה שוטפת שיוודאו שהשורשים לא יחדרו שוב לצינורות הביוב.

תלישת השורשים תתבצע על ידי החדרת מצלמה שתבדוק את שטח ההתפרשות של הצמחים ותעניק למפעיל תמונת מצב מלאה. לאחר מכן תוחדר לצינור מכונה מתקדמת שתתלוש את הצמחים, תוך זהירות מוגברת על קו הביוב כמובן. בסיום תלישת הצמחים תוחדר שוב מצלמה לצינור על מנת להבין טוב יותר את המצב והאם דרוש שימוש נוסף במכונת החיתוך. במידה ולא, יישטף קו הביוב בעוצמה גבוהה על מנת לסלק את שאריות הצמחים מחד ולפתוח את הסתימה מאידך. ישנה אפשרות לשלב חומר קוטל עשבים אשר יעכב את צמיחתם מחדש של השורשים, אך יש להשתמש בחומר לפחות פעם בשנה בתחזוקה שוטפת על מנת לשמור על קו הביוב נקי משורשים.

חיתוך שורשים בביוב – פורטל ביובית לעזרתך!

מומחי הביוב של אתר פורטל ביובית מגיעים עם המון ניסיון וותק בתחום הביוב. מעבר לכך, הציוד החדשני שברשות המומחים מעניק לך פתרון מקיף ומלא לכל תקלת ביוב הקיימות כיום. צוותי הביובית של פורטל ביובית פרוסים בכל הארץ ויכולים להעניק לך מענה מיידי 24 שעות ביממה, בכל עונות וימות השנה.

כדי למנוע את הישנות הבעיה, נוכל להציע לכם גם שירותי תחזוקה קבועים הכוללים צילום הצנרת ושטיפת קווי הביוב, במטרה למנוע את חזרתם של השורשים, חסימות וסתימות ביוב.

אנחנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר בטלפון 072-392-3354 על מנת לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומלאה לכל תקלה.

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן