תפריט סגור

משאית ביוב

עובדות מעניינות על משאית ביוב, או כפי שהיא מוכרת לרובנו "ביובית".

אחד הכלים המקצועיים היעילים ביותר העומדים לרשותנו, זוהי משאית ביוב. משאית ביוב, או ביובית, מאפשרת לנו לבצע תיקונים מסוגים שונים במערכת הביוב תוך זמן קצר.

משאית ביובית

משאית ביוב משמשת לא רק להצפות

מקובל לחשוב שביובית משמשת לשאיבת הצפות בבתים או במבנים, אך למעשה אנו משתמשים בה גם למקרים נוספים, כמו שאיבת מי שפכים מבורות ביוב, ניקוי ותחזוקה של בורות ספיגה, פינוי בורות שומן וגם שטיפה בלחץ גבוה של קווי ביוב כדי לשחרר גורמים חוסמים ולנקות היטב את הצנרת.

מחיר שירותי ביובית אינו קבוע

אנו משתדלים לתת מחירים הוגנים לכלל השירותים שאנו מספקים, אך חשוב לדעת שיכולים להיות שינויים. מחיר השירות של הזמנת ביובית יכול להשתנות, מכיוון שהוא תלוי בגורמים נוספים כמו: מועד הזמנת השירות (יום רגיל או סוף שבוע, שעות פעילות או באמצע הלילה וכן הלאה), מספר אנשי הצוות שצריך לשלוח כדי לטפל בתקלה, מרחק הנסיעה מהכתובת, הגישה למקור התקלה, סוג המשאית שיש לשלוח וכמות השפכים שיש לשאוב. יש הבדל למשל בין שירותי ביובית לצורך שאיבת הצפות בבית לבין שירותי ביובית לשאיבת בורות ספיגה.

הזעקת ביובית נמוכה תעלה לכם יותר מביובית רגילה

משאית ביובעובדה נוספת שלא כולם מודעים אליה, היא שהמחיר של משאית ביוב נמוכה לרוב יהיה יקר יותר ממשאית ביוב רגילה. עם זאת, יש מקרים בהם אין ברירה וחייבים להזמין ביובית נמוכה, בעיקר כאשר מדובר בהצפה בחניונים ומקומות נמוכים וצפופים.

קצב שאיבה מול קיבולת

יכולת הקיבול של ביובית אינה הנתון החשוב היחיד, אלא גם כמות הליטרים שהמשאית שואבת בדקה. קצב שאיבה טוב יאפשר לסיים את הטיפול בתקלה מהר יותר.

זקוקים לשירותי ביובית? פנו אלינו ונדאג לתת לכם הצעת מחיר משתלמת ושירות מקצועי ומהיר.

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן