תפריט סגור

ביובית בקריות

גם תושבי קרית ביאליק, קרית ים וקרית מוצקין נהנים משירותי ביובית מקצועיים מבית פורטל ביובית!
תוך זמן קצר מומחי פורטל ביובית יגיעו אליך עם רכב הביובית החדשני ויפתרו את כל תקלות הביוב שלך במהירות, במקצועיות ובמחירים חסרי תקדים.

להזמנת שירותי ביובית בקריות ניתן להתקשר אלינו 24/7 בטלפון: 072-392-3354

שירותי שאיבת ביוב בקריות

מחירון שירותי שאיבת ביוב בקריות

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב בקריות 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב בקריות 499 ₪ מחיר מיוחד לתושבי מחוז חיפה והצפון
צילום קו ביוב בקריות 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים בקריות 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת הצפה בקריות 499 ₪

המומלצים מבין שירותי ביובית בקריות

לקוחות מרוצים הם הסימן הטוב ביותר לכך שמצאתם חברה מקצועית, אמינה ויעילה לשירותי ביובית בקריות.
יש חברות רבות אליהן תוכלו לפנות כדי להזמין שירותי ביובית, אז איך תדעו שפניתם לחברה טובה? דרך אחת היא באמצעות איתור חברה שיש לה המלצות רבות.

בדרך כלל כשאנשים מחפשים שירות מסוג מסוים, הם נעזרים בפרסומים או באתרי אינטרנט, אולם מה טוב יותר מהמלצה של שכן או מכר? כשאתם מקבלים שם ומספר טלפון של חברה לשירותי ביובית בקריות, מאנשים שכבר התנסו בשירות ויש להם חוות דעת חיובית, אתם יכולים להיות רגועים שתקבלו שירות טוב.

ביובית בקריות

לפעמים אתם יכולים להתרשם מההמלצות של חברה מסוימת לא דרך מכרים, אלא באתר האינטרנט של החברה או באתרי דירוג שונים. חברה שיש לה לקוחות רבים, וחוות דעת חיוביות המופיעות באתר האינטרנט, היא חברה שכדאי לפנות אליה במקרה של תקלות במערכת הביוב. יש סוגים שונים של תקלות, אך כאשר מדובר בבעיה מורכבת המחייבת ניסיון, ידע בתחום האינסטלציה וציוד מתקדם, אתם רוצים לצדכם חברה בעלת המלצות וותק בתחום.

מי צריך שירות ביובית?

שירות ביובית מיועד לסקטור העסקי, הפרטי והמוסדי-ציבורי, מכיוון שכולם מחוברים לתשתיות ביוב. במידה והפתרונות הבייתים והאינסטלטור לא הצליחו לפתור את הסתימה, הגיע הזמן לעלות שלב ולהזמין שירותי ביובית מקצועיים שיסירו את המטרד אחת ולתמיד. אם התקלה כבר בעיצומה והמים שוצפים ומציפים את הדירה או את העסק יש לעצור הכל ולהתקשר מיד לפורטל ביובית כדי למנוע זליגה של הנוזלים לעסקים אחרים או לבניין כולו בעזרת שאיבה של המים ובכך לעצור נזקים עתידיים של רכוש ותשתיות.

מהם הגורמים העיקריים לסתימה?

סתימה לא מתרחשת סתם כך. לרוב, ישנם סימנים מקדימים שפשוט לא הכרת. לכן חשוב להיות עם האצבע על הדופק. סתימה בביוב יכולה להתרחש כתוצאה ממספר סיבות:

  • שומנים – הצטברות של שומנים אשר מפריעים לזרימה תקינה של מים.
  • גורם זר – חדירה של עצמים זרים לתוך מערכת הביוב. עצמים אלו יכולים להיות מגבונים לחים, תחבושות, חיתולים ואף שורשי עצים שחדרו למערכת הביוב בחיפוש אחר מים ודשן.
  • תשתית לקויה – עם הזמן מערכות הביוב מתיישנות וכשמחברים בלאי ותחזוקה שוטפת לקויה, ההצפה כמעט בלתי נמנעת.

תהליך שחרור סתימת ביוב

הביובית החדשנית של צוותי פורטל ביובית תשחרר כל סתימה מורכבת על ידי לחץ מים גבוה המוזרם בצינורות מיוחדים. זרם זה מסוגל להסיר כל מכשול שגורם לסתימה בצנרת הביוב באופן בטוח לחלוטין. מעבר לכך, יכולות השאיבה של הביובית הם עשרות רבות של ליטרים בדקה כך שאם הסתימה כבר גרמה להצפה, אנחנו נשאב את המים במהירות ונשטוף את קווי הביוב, לעיתים במקביל!

שאיבות ביוב בקריות – השירותים שלנו

מטרת הצוותים שלנו היא לתת מענה אמיתי לבעיות במערכת הביוב. לשם כך אנו מציעים מגוון רחב של שירותים, כמו שאיבת ביוב בקריות, שאיבת הצפות בבתים ובעסקים, שאיבת בורות ביוב, שטיפות ביוב, ניקוי שורשים, פתיחת סתימות וגם ניקוי ותחזוקה של בורות ספיגה.

כדי להתרשם מהרמה המקצועית שלנו ומטיב השירות, אתם מוזמנים לעיין בהמלצות של לקוחות פרטיים וחברות שנעזרו בשירותנו בעבר ויצאו מרוצים.

צוות העובדים שלנו מיומן בפתרון בעיות שונות הקשורות לשאיבות ביוב בקריות והניסיון שלנו בעבודה עם לקוחות רבים הוא יתרון משמעותי. אנו מתחייבים לשירות אמין, מהיר ויעיל ולמחירים הוגנים.

שאיבות ביוב בקריות

ההצפה בעיצומה? הביוב כבר עולה על גדותיו? צוות פורטל ביובית יגיע אליך בדחיפות עם הביובית המשוכללת 24/7 לכל איזור הקריות.

הצטרפו גם אתם ללקוחות המרוצים שנעזרו בנו עד היום והתקשרו להזמין שירות ביובית בקריות. לפרטים נוספים ולקבלת פתרון מיידי ניתן ליצור איתנו קשר בכל רגע נתון בטלפון: 072-392-3354

שירותי ביובית באיזור הקריות: שאיבות ביוב בקריית מוצקין | ביובית בקריית אתא | שירותי ביובית בקריית ים

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן