תפריט סגור

ביובית בערד

הביוב שוב עלה על גדותיו? הצפה במערכת הביוב, שאיבה של בורות שומן, תחזוקה שוטפת של קווי הביוב במפעל ואף ריקון של בריכת השחייה. צוותי פורטל ביובית יודעים לטפל בהכל! תושבי ערד ובעלי עסקים מקומיים יודעים שיש כתובת אחת שאפשר לפנות אליה: אלינו. עם ציוד חדשני וצוות מומחים נגיע אליך 24 שעות ביממה ונפתור לך את כל תקלות הביוב במחירים סופר משתלמים!

מחפשים שירותי ביובית בערד? לשירות מהיר, זמין ומקצועי אתם מוזמנים לפנות אלינו 24/7 בטלפון 072-392-3354

שירותי שאיבת ביוב בערד

מחירון שירותי שאיבות ביוב בערד

כמה עולה שירותי ביובית בערד? שירותי הביובית מתחלקים לסוג השירות המבוקש ומורכבות הבעיה. אבל, מחירי השירותים נעים החל מ-499 ₪ ועד כ 1000 ₪. אנחנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר ולקבל הצעת מחיר התפורה לתקלה שלך.

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב בערד 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב בערד 499 ₪ מחיר מיוחד לתושבי מחוז הדרום
צילום קו ביוב בערד 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים בערד 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת הצפה בערד 499 ₪

 

פורטל ביובית – הפתרון לכל תקלות הביוב שלך

במסגרת שירותי ביובית בערד נספק לך מגוון רחב של פתרונות שירות מקצועיים לפתרון תקלות ביוב שונות כגון:

  • פריצת ושחרור סתימות – התקלה הנפוצה ביותר. אנחנו לא מדברים על סתימה קלה הניתנת לפתרון על ידי אינסטלטור אלא על סתימה מורכבת המחייבת התערבות של ביובית אשר תשאב את מי הביוב ובעזרת צינור לחץ תנקה את התשתיות מהסתימה.
  • שאיבת בורות שומן ובורות ספיגה – בורות שומן נוצרים מהצטברות של שומן במערכת הביוב. הצטברות זו מעמיסה על מערכת הביוב ולכן נוצרות סתימות. פעולת שאיבה וניקוי מקצועיים יפתרו את התקלה.
  • שאיבת בורות ביוב – פעילות מנע אשר תכליתה לתחזק את מערכות הביוב ולרוקן אותן מכל מיני חומרים שעלולים לגרום להצפה הבאה בדירה/בעסק שלך. מומחי פורטל ביובית ממליצים לך לבצע שאיבה זו על בסיס קבוע.
  • ריקון בורות שופכין – הביובית תשאב את מי השופכין מבור הספיגה ותרוקן במקום המיועד למטרה זאת עם שמירה מחמירה על איכות הסביבה. פעולה זו תיעשה באמצעות החדרת הצינור של הביובית לבור הספיגה, הפעלת המשאבה ושאיבה של כל תכולת הבור אל מיכל אגירה מיוחד המותקן על גבי הביובית.
  • ריקון מאגרי מים ובריכות שחייה – צוות הביובית המנוסה ירוקן את הבריכה הציבורית או הפרטית באמצעות החדרת צינור ושאיבת ליטרים רבים של מים בדקה. המערכות החדשניות של צוות פורטל ביובית יסיימו את המלאכה במהירות שיא!

שירותי ביובית בערד – כל השירותים תחת קורת גג אחת

כאמור, אנחנו מספקים שירותי שאיבות ביוב בערד מכל הסוגים, כולל שאיבת הצפות בבתים פרטיים, שאיבת הצפות בעסקים, שטיפות ביוב, ניקוי שורשים ותחזוקה של בורות ספיגה.

הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצועי בעלי ניסיון, אשר יודעים כיצד להתמודד עם בעיות שונות הקשורות לביוב, בצורה אפקטיבית וטובה. במידת הצורך, נגיע אליכם עם רכב ביובית אשר יכול לבצע שטיפות צנרת בלחץ מים גבוה ועל ידי כך לנקות את מערכת הביוב ולהסיר גורמים מזיקים וחוסמים, כמו שורשים או פסולת לא מתכלה. את מי ההצפה והשפכים נשאב לתוך מיכל מיוחד המורכב על גבי הביובית והריקון יתבצע אך ורק באתר מורשה.

ביובית בערד

לא נעזוב לפני שנוודא שהבעיה נפתרה ושאין סכנה למפגע תברואתי. נתקלתם בבעיה חוזרת? אנחנו לוקחים אחריות על העבודה שלנו ולכן תוכלו ליצור עמנו קשר ונדאג לטפל בכך.

שאיבת ביוב בערד והסביבה – למה לפנות אלינו?

שאיבת ביוב בערד

אנחנו מציעים לכם מענה זמין ושירות מהיר, ואין ספק שאלו יתרונות בכל הקשור לבעיות ביוב. כאשר מתרחשת הצפה בבית או במשרד ואתם זקוקים לשירותי שאיבת ביוב בערד, אתם לא יכולים לחכות עד שאיש מקצוע יתפנה ויגיע אליכם, כי בנתיים עלול להיגרם נזק בלתי הפיך וזה גם לא מצב נעים.
אצלנו תקבלו שירות סביב השעון, וצוות מקצועי שיגיע אליכם מאובזר בכל הציוד הנדרש, ומוכן לאתר את התקלה ולפתור אותה.
למידע נוסף אודות שירותי ביובית בערד אתם מוזמנים לחייג אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

לפרטים נוספים וליצירת קשר עם צוות פורטל ביובית ניתן לחייג אלינו 24 שעות ביממה בטלפון: 072-392-3354

שירותי ביובית בקרבת ערד: שאיבת ביוב באשקלון | ביובית בקריית גת | שירותי ביובית בדרום

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן