תפריט סגור

ביובית בנהריה

הגעת לבית, לעסק או למשרד וגילית שהכל מוצף? זקוק לשאיבת ביוב בנהריה? תוך זמן קצר נגיע אליך ונחזיר אותך לשגרה במינימום זמן ועם מקסימום יעילות! צוות פורטל ביובית מנוסה ובעל ותק רב בתחום תקלות הביוב ומציע לך שירותי ביובית בנהריה ומגוון פתרונות רחב לכל תקלה שתקרה.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ על שירות ביובית בנהריה ניתן להתקשר 24/7 לטלפון: 072-392-3354

שירותי שאיבת ביוב בנהריה

מה הם הגורמים לסתימות ביוב?

גורמים שונים יכולים להוביל למצב של סתימת ביוב – שורשים הצומחים בביוב, זריקת חומרים שאינם מתכלים לאסלות ולפתחי הניקוז, חוסר תחזוקה שוטפת, צנרת ישנה ומתפוררת או תכנון לקוי של הצנרת בבניין כך שהיא אינה ערוכה לעמוד בעומסים ונסתמת. לכל אלו ישנם פתרונות מהירים ומקצועיים אצלנו בפורטל ביובית!

כמה עולים שירותי ביובית בנהריה?

מחיר שירותי ביובית בנהריה תלויים באופי התקלה ולכן כדאי לשכור חברה רצינית בעלת ותק רב, ניסיון ומהירות פתרון תקלות גבוהה. שיחה אחת קצרה למומחי פורטל ביובית תעניק לך ייעוץ והכוונה לאופי התקלה שלך וכך נוכל לתפור לך הצעת מחיר מדויקת עבורך.

השירותים הניתנים ע"י מומחי פורטל ביובית הם:

  • פתיחת סתימות ביוב
  • שאיבות ביוב
  • צילום קו ביוב
  • חיתוך שורשים
  • שאיבת הצפה

צוות פורטל ביובית יודע להעניק לך פתרון מוחלט לכל סוג תקלה בכל שעות היממה.

מחירון שירותי ביובית בנהריה

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב בנהריה 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב בנהריה 499 ₪ מחיר מיוחד לתושבי מחוז הצפון
צילום קו ביוב בנהריה 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים בנהריה 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת הצפה בנהריה 499 ₪

ביובית או אינסטלטור?

במקרה של סתימת ביוב פשוטה ניתן להיעזר באינסטלטור אשר יפתח את הסתימה בעזרת פומפה וחומרים פותחי סתימות. אך אם מדובר על סתימת ביוב מורכבת יותר יש לפנות אל חברה שמספקת שירותי ביובית בנהריה, זאת על מנת לפתור את התקלות במהירות וביעילות.
בניגוד להזמנת אינסטלטור, קריאה לשירותי ביובית יכולה לעלות לכם מאות שקלים. מצד שני, אם תמתינו זמן רב מדי בלי לפתור את הבעיה, היא עלולה להחריף ובסופו של דבר אתם תשלמו יותר. לכן כדאי לדעת באלו מקרים יכול השירות לסייע לכם ומתי צריך להזמין ביובית בדחיפות. כאמור, בכל מקרה שאיננו פתיחת סתימה פשוטה בכיור המטבח או האמבטיה, יש להזמין איש מקצוע על מנת לא לגרום נזק שעלול לעלות לך ביוקר.

הגיע הזמן להשתמש בשירותי ביובית בנהריה!

נתקלתם בסתימה עיקשת שלא משתחררת באמצעות חומרים ביתיים או שירותי אינסטלטור? הריח הרע ממשיך לעלות מן הביוב? אלו מקרים היכולים להוביל להצפת ביוב ורגע לפני שזה קורה כדאי להזמין שירותים מקצועיים, שיאתרו את מקור התקלה ויוכלו לשחרר את הסתימה באמצעות משאבה עצמתית.

ביובית בנהריה

אם הביוב כבר עלה על גדותיו, אין מה להתלבט, וצריך להתקשר ולהזמין שירותי ביובית, בין אם מדובר בבית מגורים או במשרד ועסק. גם כאשר ההצפה מתרחשת בחניון או מקום נמוך כמו מקלטים, ניתן לפתור את הבעיה באמצעות רכב ביובית קטן, שיגיע ויבצע את שאיבת מי השפכים.

שאיבות ביוב בנהריה זה אנחנו

שאיבת ביוב נהריה

בכל מקרה של סתימות, הצפות וביוב שעולה על גדותיו במקומות בעייתיים, אנחנו הכתובת. מלבד טיפול בהצפות בבתים ובמבנים, אנו מספקים גם שירותי שאיבות ביוב, שטיפות צנרת ובורות, כולל ניקוי שורשים ופתיחת סתימות, וגם שאיבה, ניקוי ותחזוקה של בורות ספיגה באופן שוטף.

השירות שלנו נועד לשתי מטרות. המטרה הראשונה היא לספק לכם פתרון מהיר לבעיה מולה אתם מתמודדים כעת , ואת זה אנו עושים על ידי צוות אנשי מקצוע וציוד מתקדם. המטרה השנייה היא לוודא שהבעיה לא תחזור על עצמה, באמצעות תחזוקה שוטפת של קווי הביוב או שטיפת הצנרת בלחץ מים גבוה.

כשיש בעיה מורכבת במערכת הביוב, כמו הצפה, או כשאתם זקוקים לשירותי תחזוקה שוטפים – אנחנו הכתובת. שאיבות ביוב בנהריה, מספקים שירות לכלל הערים.

בכל שאלה, התייעצות והכוונה צוות פורטל ביובית כאן להעניק לך עזרה מיידית, מקצועית ואדיבה בכל שעות היממה.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר תחרותית ומשתלמת ניתן לחייג אלינו בטלפון: 072-392-3354

כאן לשירותך,

צוות פורטל ביובית

שירותי ביובית בקרבת נהריה: שאיבת ביוב בעכו | ביובית במעלות תרשיחא | שירותי ביובית בקריית ים

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן