תפריט סגור

ביובית בלוד

שירות מקצועי ומחירים אטרקטיביים – אז למה אתם מחכים? טלפון אחד ואנחנו בדרך אליכם עם הפתרונות המתקדמים ביותר לטיפול בתקלות ביוב ועם מגוון שירותי ביובית בלוד. פורטל ביובית זמין 24 שעות ביממה, בכל ימות השנה.

העיר לוד היא עיר של דו קיום ולא רק מבחינת האוכלוסייה המתגוררת בה. זוהי עיר אשר משלבת בין ישן לחדש ובין היסטוריה עתיקה לחדשנות טכנולוגית ותעשייה. במקום כזה, שמתפתח כל הזמן, צריך לבדוק שתשתיות הביוב תקינות וערוכות להתמודד עם העומס שנוצר כתוצאה מהשינויים הרבים. לצערנו, אנחנו עדים לבנייה ופיתוח מואצים שלא מביאים בחשבון את תשתיות הביוב שנשארות מאחור ולאט לאט קורסות מהעומס.
אך אל דאגה! פורטל ביובית כאן כדי לעזור בכל תקלה שתקרה!

שירותי ביובית בלוד

מחירון שירותי ביובית בלוד

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב בלוד 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב בלוד 499 ₪ מחיר מיוחד לתושבי מחוז מרכז
צילום קו ביוב בלוד 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים בלוד 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת הצפה בלוד 499 ₪

ביובית בלוד – השירות שלנו

נעים להכיר, אנו מתעסקים בתחום שאיבת ביוב בלוד ובכל הארץ כבר שנים רבות ובמהלך השנים צברנו ניסיון בעבודה עם לקוחות פרטיים ועם המגזר העסקי והציבורי. מערך השירות שלנו כולל אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים, אשר מגיעים לכל כתובת בלוד ובסביבה, ודואגים לתת מענה מדויק ללקוח. היתרון שלנו טמון בשנות הניסיון הרבות שלנו בתחום, הזמינות המיידית ומגוון הפתרונות הרחב שאנחנו יודעים לספק.

ביובית בלוד
ביובית בלוד

אם מדובר במקרה חירום כמו פיצוץ צינור ראשי או הצפת מי ביוב, נגיע עם רכב ביובית מאובזר ונדאג לשאוב במהירות את מי הביוב שעלו על גדותיהם. בזכות צינור יניקה עוצמתי, רכב הביובית מסוגל לשאוב ליטרים רבים של נוזלים בזמן קצר, כך שהמפגע יוסר לפני שהוא יתפשט ויגרום לנזק משני. לאחר מכן נפנה את מי השפכים לאתר ריקון ייעודי, על פי הנחיות המשרד לאיכות הסביבה. כאן המקום לציין שכל רכבי הביובית מצוידים באישורים ועומדים בכל תקני המשרד לאיכות הסביבה אשר נוגעים לטיפול בשפכים מזהמים.

מלבד שאיבת הצפות בבתים ובעסקים ומקרי חירום כמו צינור שהתפוצץ, אנו מספקים שירותים נוספים: שאיבת בורות ביוב, שטיפות ביוב, ניקוי ותחזוקה של בורות ספיגה, ניקוי שורשים, צילום קווי ביוב וכן הלאה.

כל השירותים האלו קיימים על מנת להעניק לך טיפול מלא בתקלות הביוב שלך. לרוב, תקלות הביוב אשר בגינן קוראים למומחי פורטל ביובית הן הסימפטום ולא הבעיה עצמה. לדוגמא – שורשים שחדרו לצינורות הביוב גרמו לסתימות חוזרות ונישנות. הסתימות האלו גרמו להצפה בבניין מגורים כשהדיירים לא ידעו למה, מכיוון שצינורות הביוב נראו מבחוץ תקינים! לאחר שמומחי פורטל ביובית שאבו את הנוזלים שהציפו את הבניין, הם החדירו מצלמה לצינורות וגילו לתדהמת הדיירים חדירה מסיבית של שורשים אשר סתמה את כל הצינור וגרמה להצפה. כבר במקום צוות הביובית טיפל בחדירת השורשים ואף ביצע טיפול מניעה לפעמים הבאות.

המסקנה היא אחת – חובה לשכור מומחים לצורך מתן שירותי ביובית בלוד על מנת שיפתרו את תקלת הביוב האמיתית ולא יסתפקו בטיפול פלסטר שיגרום לתקלה לחזור שוב.

שאיבות ביוב בלוד – לעסקים ומוסדות

מנהלים בית קפה או מסעדה בלוד? יש בבעלותכם עסק מסוג אחר או מבנה ציבורי גדול? אנחנו כאן לשירותכם, ולא רק במקרי חירום. כחלק מההתנהלות השוטפת, כל עסק או מקום המפעיל שירותי מזון, מחויב להפריד בין הנוזלים הרגילים לנוזלים שומניים. כדי שבור השמן לא יעלה על גדותיו ויהפוך למפגע תברואתי, יש צורך לשאוב את בור השומן באופן קבוע ולנקות היטב. זהו גם שירות שאנו מספקים ללקוחותינו בהצלחה רבה וביעילות מזה זמן רב.הביוביות שלנו מוכנות עם המכשור הכי חדשני כדי להוביל את הנוזלים הבעייתים למתקני טיהור הפזורים ברחבי הארץ ולפתור את העסק מהתעסקות בנושא וכמובן – מקנסות ומפגעים תברואתיים שמסכנים את באי העסק והסביבה.

שאיבות ביוב בלוד

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בהצעת מחיר? פנו אלינו בטלפון 072-392-3354 ונדאג לשלוח אליכם מחירון ופרטים נוספים.

שירותי ביובית בקרבת לוד: שאיבת ביוב בנס ציונה | ביובית ברחובות | פתיחת סתימות ביוב בראשון לציון

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן