תפריט סגור

ביובית באשקלון

ביובית באשקלון – פתרונות ביוב גם בדרום!

כשיש בעיה במערכת הביוב, אתם צריכים להזעיק את הטובים ביותר!

יש לך בעיה הקשורה לסתימה מורכבת או הצפה בבית המלון, בית הקפה, המסעדה או במפעל? זקוקים לשירותי שאיבת מים בבניין שלך באשקלון? הצוות המקצועי של ביובית כאן כדי לעשות לך סדר בבאלגן! רבים נוטים לחשוב שכשהמים בכיור לא יורדים כמו שצריך או כאשר יש ריח רע מפתחי הניקוז, זוהי בסך הכל בעיה פשוטה שניתן לפתור לבד באמצעות פומפה או תכשיר לפתיחת סתימות. לעתים זהו אכן המצב, אך במקרים אחרים יכול להיות שמדובר בבעיה מורכבת יותר, המחייבת ידע מקצועי, ניסיון וכלי עבודה מיוחדים שיובילו לפתרון מערכתי. במקרה כזה, כדאי לפנות אלינו.

להזמנת שירותי ביובית באשקלון ניתן להתקשר 24/7 לטלפון 072-392-3354 ונגיע אליך במהירות עם מחירים אטרקטיביים!

שירותי ביובית באשקלון

מחירון שירותי ביובית באשקלון

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב באשקלון 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב באשקלון 499 ₪ מחיר מיוחד לתושבי אזור מחוז דרום
צילום קו ביוב באשקלון 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים באשקלון 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת הצפה באשקלון 499 ₪

מומחים בפתרונות תקלות ביוב

הצוות שלנו בעל ניסיון רב במתן שירותים בתחום הביוב, ובין היתר אנו עומדים לרשותכם במקרים הבאים:

  • שאיבת ביוב באשקלון במקרה של הצפות בבתים או בעסקים.
  • שטיפות ביוב.
  • פתיחת סתימות ביוב.
  • שאיבת בורות ביוב.
  • ניקוי שורשים בביוב.
  • ניקוי ותחזוקה של בורות ספיגה.

בכל אחד מהמקרים הללו אנו דואגים לשלוח אליכם צוות אנשי מקצוע רב ניסיון, אשר יגיע מצויד במכשור מתקדם וברכב ביובית על פי הצורך.

ביובית באשקלון

כבר שנים רבות שאנו עובדים עם לקוחות פרטיים וגם עם המגזר המוסדי והעסקי. אנו ערוכים לתת מענה במקרים דחופים וגם באופן שוטף, כשיש צורך בשאיבות ביוב באשקלון, בתחזוקה של קווי ביוב, שאיבת בורות שמן או ספיגה והובלת מי שפכים לאתרי ריקון.

פתיחת סתימות ביוב באשקלון

פתיחת סתימות ביוב מורכבות מחייבת את השימוש בכלי רכב מיוחד, הנקרא ביובית. ביובית היא משאית קטנה עליה מותקנים מערכת שאיבה ומערכת לחץ מים אשר פועלות בנפרד ומטרתן לפתור את בעיית הסתימה המורכבת ביעילות ובמהירות. צוותי ביובית מספקים שירותי ביובית רגילה ושירותי ביובית נמוכה המותאמת לשאיבה של הביוב בחניונים, בקניונים ובמקומות נמוכים ותת קרקעיים כך שבוודאות יש לנו פתרון לבעיה שלך.

למה לי סתימה עכשיו?
ישנם גורמים שונים אשר יכולים להוביל למצב של סתימת הביוב – שורשים אשר צומחים היישר לעומק הצנרת או גדלים בין חיבורי הצנרת וזריקת חומרים שאינם מתכלים לאסלות ולפתחי הניקוז כמו למשל תחבושות, חיתולים ומגבונים לחים. מצד שני, יש מצבים בהם הביוב נסתם משום צנרת ישנה ומתפוררת או תכנון לקוי של הצנרת בבניין כך שהיא אינה ערוכה לעמוד בעומסים ונסתמת.

ביובית או אינסטלטור?

במקרה של סתימה פשוטה ניתן להיעזר באינסטלטור אשר משתמש בציוד ידני או בחומרים ייעודיים לפתיחת סתימות. אם מדובר על סתימת ביוב מורכבת יותר יש לפנות אל חברה שמספקת שירותי ביובית באשקלון ובערים נוספת בארץ וזאת על מנת שהמומחים שלה יפתרו את בעיית הצפת המי ביוב וסתימת הביוב במהירות וביעילות. במקרה הזה, המומחים ישתמשו בציוד המשוכלל שעל המשאית וישאבו את השפכים שגורמים להצפה, ישטפו את הצנרת בלחץ מים גבוה וישחררו את הסתימה.

שאיבות ביוב באשקלון – אל תחכו יותר מדי

מהניסיון שלנו, גם סתימה פשוטה יכולה להתדרדר ולהפוך לבעיה מורכבת אם לא מטפלים בכך בהקדם. אם אתם מריחים ריח רע מהביוב באופן קבוע או בתדירות גבוהה ואם הבחנתם בסימן מחשיד אחר, אנו ממליצים להזעיק בהקדם איש מקצוע שיוכל לבדוק את חומרת הבעיה. לא בכל מקרה יהיה צורך לשלוח אליכם צוות ורכב ביובית, ולעתים פתרון פשוט יספיק.

שאיבות ביוב באשקלון

לסיכום, ההמלצה שלנו היא תמיד לשכור את שירותיה של חברה אמינה ומקצועית אשר מציעה שירותי ביובית באשקלון ובפריסה ארצית, במשך כל ימות היממה, במחירים אטרקטיביים ובמקצועיות חסרת פשרות! רוצה פתרון מיידי, מהיר ומקצועי לבעיית הסתימה בביוב?

צוות ביובית באשקלון ממתינים לך 24/7 בטלפון 072-392-3354 וישמחו להעניק לך ייעוץ והכוונה למוצר הטוב ביותר עבורך

שירותי ביובית בקרבת אשקלון: שאיבות ביוב באשדוד | ביובית בקריית גת | שירותי ביובית בערד

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן