תפריט סגור

פתיחת סתימות ביוב ברמלה

סתימה בביוב היא אירוע מתסכל ולא נעים. לכן אנו נוודא שהתקלה תיפתר במהירות ובצורה יעילה.

מתגוררים בבית פרטי ברמלה או בבניין דירות? לא משנה אם מדובר במבנה חדש שרק לאחרונה נכנסתם להתגורר בו, שאתם גרים כאן כבר שנים רבות, סתימה בביוב זו בעיה שיכולה לקרות אצל כולם.

שחרור סתימות ביוב ברמלה

 

איך תדעו שמדובר בסתימה?

יש סימנים אופייניים לסתימה בביוב, וביניהם: ריח רע אשר עולה קבוע מפתחי הניקוז, מי ביוב שעולים מעט על גדותיהם וכמובן הצפה.

איך מאתרים את הגורם לסתימה?

כאשר מזעיקים אותנו לפתיחת סתימות ביוב ברמלה, אנו מגיעים עם ציוד מתקדם כולל מצלמה אופטית. מצלמה אופטית מאפשרת לצלם את קווי הביוב מבפנים, כדי לזהות בדיוק היכן החסימה נמצאת ומהו הגורם החוסם. רק לאחר מכן נוכל לטפל בבעיה בצורה יעילה.

שאיבות ביוב ברמלה

פתיחת ושחרור סתימות ביוב ברמלה

כאשר מדובר בסתימה בעומק הצנרת שאי אפשר להוציא באמצעות ואקום, אנו משתמשים בצינור הממוקם על משאית ביוב, אתו ניתן לשטוף את הצנרת בלחץ מים גבוה. הלחץ הגבוה של המים משחרר את גורם הסתימה ושוטף אותו עם הזרם וכך אנו מסלקים את הגורמים החוסמים. במידה ויש צורך בהחלפת קטע צנרת, נדאג לבצע את התיקון תוך הרס מינימלי וזאת הודות לאיתור המדויק של מקום החסימה.
הסתימה שוחררה? אנחנו עוד לא הולכים הביתה. קודם נוודא שאכן הבעיה נפתרה ולאחר מכן נבצע שטיפה של הצנרת, כדי למנוע את הישנות הבעיה.

פתיחת סתימות ביוב ברמלה

מלבד פתיחת סתימות ביוב, אנו מספקים גם שירותי שאיבות ביוב ברמלה, בבית ובעסק, שטיפות צנרת כולל ניקוי שורשים וגם ניקוי ותחזוקה של בורות ספיגה ובורות שומן.

זקוקים לפתיחת סתימות ביוב ברמלה?זקוקים לביובית ברמלה? התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם פרטים נוספים והצעת מחיר אטרקטיבית.

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן