תפריט סגור

פתיחת סתימות ביוב בכפר סבא

כשאתם מתמודדים עם סתימות ביוב, אתם צריכים לצדכם אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון!

ברגע שיש סתימה בביוב, כל מה שמעניין אתכם זה להזמין חברה שתוכל לפתור את הבעיה במהירות ולשחרר את סתימה, ובצדק. אבל מה יקרה אחרי שהסתימה תשוחרר? איך תוודאו שהבעיה לא תחזור על עצמה?

שחרור סתימות ביוב בכפר סבא

 

פתיחת ושחרור סתימות ביוב בכפר סבא – שירות מקיף ומקצועי

כשאנחנו מקבלים קריאה לפתיחת סתימות ביוב בכפר סבא, אנחנו לא מסתפקים בשחרור הסתימה. כשנגיע אליכם נעשה הכל כדי לאתר את מה גרם לבעיה. אם יתגלה כי הצנרת נסתמה בשל השלכת פסולת לתוך פתחי הניקוז, נוכל להדריך אתכם איך להימנע מתקלות חוזרות. במקרה שהגורם לסתימה נובע מסיבות אחרות, כמו צמיחת שורשים או פגם בצנרת, נטפל במקור כדי שלא תצטרכו להתמודד עם סתימות ביוב חוזרות ונשנות.

פתיחת סתימות ביוב בכפר סבא

צוות אנשי המקצוע שלנו מורכב מאנשים מוסמכים, אדיבים ובעלי ניסיון רב בתחום, אשר התמודדו לא אחת מול תקלות שונות במערכת הביוב ורגילים לתת שירות גם ללקוחות פרטיים וגם למגזר העסקי והמוסדי. אנו נגיע אליכם עם רכב ביובית מאובזר וכל הציוד הדרוש לפתיחת הסתימות, ולאחר שנשחרר את הגורם החוסם נבצע שטיפה של הצנרת בלחץ מים גבוה, כדי למנוע סתימות חוזרות.

שאיבות ביוב בכפר סבא

הסתימה הותירה אחריה נזקים כמו סדקים בצנרת? נדאג להחדיר מצלמה אופטית לתוך קווי הביוב, כדי לאתר בדיוק את המיקום ולראות מה סדר הגודל. לאחר מכן נוכל לבצע החלפה של מקטע צנרת בלי לגרום הרס מיותר. כשאתם פונים אלינו, אתם מקבלים שירות מקיף ומענה מא' ועד ת'. לא נעזוב לפני שנוודא שהבעיה נפתרה ואתם יכולים לחזור לשגרת יומכם.

להזמנת שירותי שאיבות ביוב בכפר סבא וקבלת הצעת מחיר, התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם שירות מקצועי, אדיב ומהיר.

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן