תפריט סגור

ביובית בסביון

ביובית בסביון – השירותים שחברתנו מציעה ומתי כדאי להזעיק אותנו?

אנחנו מודעים לכך שתקלות במערכת הביוב בבית, בעסק או במשרד, הן הדבר האחרון שאתם רוצים להתמודד אתו. כדי להקל עליכם אנו מציעים לכם מגוון שירותים.

להזמנת שירותי ביובית בסביון ניתן להתקשר 24/7 בטלפון: 072-392-3354

שירותי ביובית בסביון

מחירון שירותי ביובית בסביון

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות בסביון 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב בסביון 499 ₪ מחיר מיוחד לתושבי מחוז מרכז
צילום קו ביוב בסביון 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים בסביון 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת הצפה בסביון 499 ₪

מתי להזמין שאיבת מים?

שאיבת מים הינו שירות מקצועי המיושם באמצעות רכבי ביובית המאובזרים במערכות שאיבה מתקדמות המסוגלות לשאוב בעוצמה כמויות גדולות של מים תוך פרק זמן קצר. לכן אם הדירה או העסק שלך מוצפים, טלפון אחד אלינו והתקלה תיפתר במהירות, ביעילות ובמחירים הטובים ביותר בישראל!

שאיבת מים נדרשת בשני מקרים עיקריים:
הצפה בסביבת המגורים
ריקון של בריכות שחייה ומאגרי מים

מה חשוב לדעת במקרה של הצפה?

הצפת מים בסביבת המגורים שלך עלולה להתרחש בכל רגע כשהסיבות לכך מגוונות ורבות – בעיות שונות במערכת הניקוז, כשלים וליקויים בבנייה, פיצוצי צנרת וכמויות גדולות של גשמים בפרק זמן קצר. הגעת לדירה או לעסק שלך וגילית שהמקום מוצף? הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להתקשר למומחים של ביובית אשר יגיעו אליך במהירות ויפתרו לך את הבעיה. בזמן השיחה, מומחי ביובית ינסו לאתר את התקלה טלפונית על מנת להגיע יעילים עוד יותר ולקצר את זמן הטיפול. בזמן שהמומחים בדרך, עליך להודיע לבני המשפחה או העובדים על התקלה ולהרחיק אותם מהמקום על מנת לא ליצור בהלה וצפיפות ולאפשר למומחים של ביובית לפתור את התקלה במינימום זמן.

שאיבת מים למטרות ריקון של מאגרי מים ובריכות

שירותי ביובית בסביון של צוות הביובית שלנו עומדים לרשותך גם למטרות שאיבה של מים ממאגרי מים ובריכות. שירות זה מיועד בין היתר לצרכי ניקוי או חיטוי של מאגרי המים והבריכות שלך. שירות זה לא דחוף כמו הצפה ולכן ניתן לחייג אלינו בכל זמן ולהזמין את השירות.

שאיבת מים באמצעות מכשור מתקדם

מומחי ביובית מחזיקים בציוד המתקדם ביותר לשאיבת מים ולכלל פתרונות הביוב הקיימים. הניסיון והמקצוענות של המומחים יעניקו לך פתרון מהיר, מקצועי ויעיל אשר יחזיר אותך לשגרה תוך זמן קצר.

זקוקים לשירותי ביובית בסביון? נעים להכיר!

חברתנו מתמחה בשירותים הקשורים לתחום הביוב, וצוות העובדים שלנו מוכשר ומנוסה באיתור ופתרון מגוון תקלות. בין השירותים שאנו מציעים לכם ניתן למנות את הרשימה הבאה:

ביובית בסביון

שאיבת ביוב בסביון – לא לחכות שיהיה מאוחר מדי

כשמדובר בתקלה בתשתית הביוב, לא כדאי לחכות יותר מדי, אחרת אתם עלולים לגלות שבמקום בעיה קלה אתם מתמודדים כעת עם בעיה מורכבת וחמורה הרבה יותר. זה יבוא לידי ביטוי גם בזמן שייקח לפתור את התקלה וגם במחיר שתצטרכו לשלם עבור התיקון. לא חבל?

אנחנו מציעים לכם מענה זמין ושירות מהיר, כך שתוכלו להזמין אותנו בכל עת לאבחן את מקור התקלה ולמצוא לה פתרון, לפני שהדברים מתדרדרים. אנו זמינים גם כאשר מדובר במקרי חירום דחופים, כמו הצפות שיש לשאוב באופן מידי או פיצוץ בצנרת.

רכב הביובית שלנו בדרכו אליכם כדי לתת מענה כולל למגוון בעיות העלולות להתעורר בתחום הביוב, אנו מעסיקים עובדים בעלי ידע נרחב שרכשו ניסיון ומיומנות במהלך השנים, בהתמודדות מול תקלות שונות. כמו כן, אנו דואגים לציוד מתקדם ומשוכלל, כמו רכב ביובית שיכול לסייע בפתרון של בעיות מורכבות.

שאיבות ביוב בסביון

נתקלתם בבעיה במערכת הביוב ואתם זקוקים לשירותי ביובית בסביון? אנחנו בדרך אליכם.

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר במקרים של הצפת ושאיבת מים ולמגוון שירותים נוספים יש להתקשר למוקד שלנו בטלפון: 072-392-3354

שירותי ביובית בקרבת סביון: שאיבות ביוב בקרית אונו | ביובית ביהוד | פתיחת סתימות ביוב באור יהודה

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן