תפריט סגור

ביובית ביהוד

ביובית ביהוד – השירותים אותם חברתנו מציעה ומתי כדאי להזעיק אותנו?

אנחנו מודעים לכך שתקלות במערכת הביוב בבית, בעסק או במשרד, הן הדבר האחרון שאתם רוצים להתמודד אתו. כדי להקל עליכם אנו מציעים לכם מגוון שירותי ביובית ביהוד אשר יורידו ממכם את כל דאגות הביוב. מומחי הביוב של פורטל ביובית מנוסים מאוד בתחום הביוב ומציעים לכם פתרון מלא ומקיף לכל תקלות הביוב שלכם.

שירותי שאיבת ביוב ביהוד

מחירון שירותי ביובית ביהוד

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב ביהוד 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב ביהוד 499 ₪ מחיר מיוחד לתושבי אזור מחוז מרכז
צילום קו ביוב ביהוד 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים ביהוד 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת הצפה ביהוד 499 ₪

זקוקים לשירותי ביובית ביהוד? נעים להכיר!

חברתנו מתמחה בשירותים הקשורים לתחום הביוב, וצוות העובדים שלנו מוכשר ומנוסה באיתור ופתרון מגוון תקלות הקשורות ישירות לתחום הביוב ותקלות עקיפות אותן ניתן לפתור באמצעות רכב הביובית. בין השירותים שאנו מציעים לכם ניתן למנות את הרשימה הבאה:

  • שאיבות ביוב ביהוד
  • שטיפות ביוב כולל ניקוי שורשים בצנרת
  • שאיבת הצפות ביוב בבתים פרטיים, דירות ובניינים
  • שאיבת הצפות בעסקים, מוסדות וארגונים
  • פתיחת סתימות ביוב
  • ניקוי ותחזוקה של בורות ספיגה

ביובית ביהוד

שאיבת ביוב ביהוד – לא לחכות שיהיה מאוחר מדי

ביוב הוא כנראה החלק הכי מקופח בבית. אנחנו תמיד נמנע מלטפל בו ונחשוב שהוא מן קסם שפשוט מעלים את הנוזלים מהבית שלנו ללא כל התערבות. ובכן, המצב הוא לגמרי הפוך. צנרת הביוב היא בין המרכיבים החשובים בבית / בעסק. צנרת ביוב אשר לא מטפלים בה לעיתים תכופות היא מתכון לצרות, כאב ראש ובזבוז כסף משווע.

כשמדובר בתקלה בתשתית הביוב, לא כדאי לחכות יותר מדי, אחרת אתם עלולים לגלות שבמקום בעיה קלה אתם מתמודדים כעת עם בעיה מורכבת וחמורה הרבה יותר. זה יבוא לידי ביטוי גם בזמן שייקח לפתור את התקלה וגם במחיר שתצטרכו לשלם עבור התיקון. לא חבל על הזמן, המשאבים, ההתעסקות והכספים שלכם?

אנחנו מציעים לכם מענה זמין ושירות מהיר, כך שתוכלו להזמין אותנו בכל עת לאבחן את מקור התקלה ולמצוא לה פתרון, לפני שהדברים מתדרדרים לתקלות מורכבות ויקרות הרבה יותר. אנו זמינים גם כאשר מדובר במקרי חירום דחופים אשר עלולים לקרות בכל רגע נתון כמו הצפות מים שיש לשאוב באופן מידי או פיצוץ בצנרת. מכיוון שתקלות ביוב קורות בלי קשר לימים או לשעות העבודה הרגילים, הצוותים שלנו נמצאים בכוננות 24 שעות ביממה, בכל יום ובכל רחבי הארץ.

רכב הביובית שלנו בדרכו אליכם כדי לתת מענה כולל למגוון בעיות העלולות להתעורר בתחום הביוב, אנו מעסיקים עובדים בעלי ידע נרחב שרכשו ניסיון ומיומנות במהלך השנים, בהתמודדות מול תקלות שונות. כמו כן, אנו דואגים לציוד מתקדם ומשוכלל, כמו רכב ביובית שיכול לסייע בפתרון של בעיות מורכבות.

רכב הביובית מורכב ממספר כלים אשר הופכים אותו לתחנה סופית בכל מה שקשור לפתרונות ביוב:

  1. צינור שאיבה רב עוצמה – צינור זה מסוגל לשאוב כמויות גדולות של נוזלים ובכך מהווה את הפתרון מספר 1 להצפות, סתימות, שאיבת בורות ביוב ושאיבת בורות שמן.
  2. זרנוק מים בלחץ גבוה – זרנוק זה משמש לשטיפת קווי ביוב ובזכות הלחץ הגבוה אף משמש לפתיחת סתימות!
  3. כלי קיבול נוזלים גדול – זהו המיכל אליו מתנקזים הנוזלים הנשאבים מתקלות הביוב השונות. מיכל זה עומד בכל התקנים של המשרד לאיכות הסביבה ומוסמך להוביל את השפכים למתקני הטיהור ברחבי הארץ.
  4. צוות הביובית – גם הביובית החדשה ביותר לא יכולה לפעול ללא צוות מנוסה שידע להפעיל את הציוד שעליה. הצוותים של פורטל ביובית מנוסים מאוד ובעלי וותק רב בתחום הביוב, דבר שמאפשר להם לאתר ולתקן את התקלות במהרה ולהחזיר אתכם מיד לשגרה

שאיבות ביוב ביהוד

נתקלתם בבעיה במערכת הביוב ואתם זקוקים לשירותי ביובית ביהוד? אנחנו בדרך אליכם.

עדיין לא נתקלתם בבעיה אבל אתם לא זוכרים מתי בפעם האחרונה טיפלתם בצנרות הביוב שלכם?
הזמינו עכשיו שירותי תחזוקה שוטפת בטלפון 072-392-3354 ואנחנו נגיע אליכם, נאבחן את התשתיות שלכם ונציע לכם דרכי טיפול שיחסכו לכם המון זמן ולא מעט כסף!

שירותי ביובית בקרבת יהוד: שאיבת ביוב בחולון | ביובית בפתח תקווה | פתיחת סתימות ביוב ברמלה

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן