תפריט סגור

ביובית ביבנה

השירות המקצועי והאדיב שלנו מתחיל כבר בשיחת הטלפון הראשונה, במהלכה נבין ונאבחן באבחון ראשוני את תקלת הביוב שלכם ונצא לדרך.
אז למה אתם מחכים? שירותי ביובית ביבנה מזמינים אצלנו בפורטל ביובית!

יש תקלות שאפשר לחכות ולטפל בהן במועד מאוחר יותר באמצעים ביתיים ועם עזרה של אינסטלטור, אך יש תקלות שאם לא מטפלים בהן בזמן אמת, הן עלולות להסתבך ולהפוך לחמורות יותר. זה בדיוק הסיפור עם בעיות במערכת הביוב. סתימת ביוב פשוטה עלולה להפוך להצפה שתגרום נזק לרהיטים, מכשירי חשמל ולגינה שלכם ובנוסף היא עלולה ליצור מפגע תברואתי חמור אשר ימשוך חרקים ומזיקים ויהפוך למוקד למחלות. למה להגיע למצב כזה אם בטלפון אחד אתם יכולים לפתור את הבעיה?

שירותי שאיבת ביוב ביבנה

מחירון שירותי ביובית ביבנה

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב ביבנה 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב ביבנה 499 ₪ מחיר מיוחד לתושבי אזור מחוז הדרום והסביבה
צילום קו ביוב ביבנה 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים ביבנה 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת הצפה ביבנה 499 ₪

שירות מקצועי כבר מהשיחה הראשונה

אנו מציעים לכם שירות מקצועי לאורך כל הדרך, החל מהשיחה הראשונה. נדאג למענה זמין של נציג אנושי, אשר ישמע מכם מה הבעיה וידע אלו שאלות לשאול כדי לקבל תמונת מצב לגבי תקלות הביוב שלכם. לאחר מכן, הוא יתאם איתכם את מועד ההגעה כשהמטרה היא לטפל בתקלה מוקדם ככל האפשר ולהחזיר אתכם לשגרה במהרה.

כשהצוות שלנו יגיע למקום הוא יוכל להרגיע אתכם ולגשת מיד לאתר את המקור לבעיות. איתור התקלות מתבצע על ידי מצלמות צנרת ביוב חדשניות. מצלמות אלו חוסכות המון זמן שהיה מתבזבז על איתור התקלות בשיטה הישנה וכמובן מאפשרות לצוות לחסוך זמן עבודה מהסיבה הפשוטה שהם לא צריכים לפרק אריחים ורצפות כדי לאתר את התקלה. המצלמות האלו מאובזרות באמצעים לראייה תרמית וכך ניתן לעלות על התקלה על ידי הזרמת מים חמים ואיתורה על מסך המצלמה. בנוסף, קיימת מצלמת רובוט אשר נכנס אל תוך קו הביוב ושולחת צילומים שלו בשידור ישיר למפעיל. שימוש בשתי המצלמות האלו מעניק למפעיל המון מידע אותו הוא יתרגם לתכנית פעולה כירורגית, יעילה ומהירה. לאחר מכן, הוא יתקרב עם רכב ביובית מאובזר, ישאב את מי השפכים שצפו וישטוף את הצנרת כדי לוודא שלא נותרו גורמים שעלולים לחסום אותה בהמשך. בנוסף, צוות הביובית ידריך אתכם על שימוש נכון בקווי ביוב ויציע לכם שירותי תחזוקה שוטפת.

ביובית ביבנה

תחזוקה שוטפת חוסכת!

צנרת הביוב היא המערכת הכי מקופחת בבית / בעסק. מתי בפעם האחרונה הזמנתם שירותים מקצועיים שקשורים לביוב? כנראה רק כשקורית תקלה. מה אם היינו אומרים לכם ששירותי תחזוקה שוטפת יכולים למנוע את רוב תקלות הביוב ולחסוך לכם המון זמן, כאב ראש וכסף?

שירותי תחזוקה שוטפת כוללים תכנית עבודה במהלכה נאבחן את צנרת הביוב שלכם ונעניק לכם דו"ח מפורט אשר יתאר את מצב הצנרת. ברוב המקרים בהם ביצענו תחזוקה שוטפת עלינו על מגוון תקלות שיכלו להפוך את המצב למסובך הרבה יותר. לדוגמא כמות גדולה של מגבונים בצנרת שהייתה עלולה לסתום את כל הצנרת ולגרום להצפה שהייתה מזיקה לרכוש, לעסק ואולי לבניין כולו!
לאחר הבדיקה הראשונית נציע לכם שירותי ביובית ביבנה רלוונטיים אשר בטווח הארוך יחסכו לכם המון כסף.

מה עושים לאחר פינוי ההצפה?

רכב הביובית מסוגל לשאוב כמות עצומה של נוזלים במהירות רבה בזכות צינור יניקה רב עוצמה המותקן עליו. את הנוזלים שנשאבו אנו נפנה לאתר ריקון ייעודי שאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה ונדאג לעבוד על פי ההנחיות המחייבות. כמו כן, צוות הביובית מוסמך לטיפול בשפכים תעשייתיים ועומד בכל התקנים הקיימים.

שאיבות ביוב ביבנה 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו להזמין ביובית ביבנה לא רק לשאיבת הצפות בבתים ובעסקים, אלא גם כאשר יש בעיה אחרת הקשורה לתחום הביוב. אנו מספקים שירותי ניקוי ותחזוקה של בורות ספיגה, ניקוי שורשים בצנרת, שאיבות ושטיפות ביוב ופתיחת סתימות.

שאיבות ביוב ביבנה
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ולהזמנת שירותי שאיבת ביוב ביבנה והסביבה אתם מוזמנים להתקשר למספר 072-392-3354 ולשוחח עמנו. אנחנו כאן – מחכים לקריאה שלכם.

שירותי ביובית בקרבת יבנה: פתיחת סתימות ביוב ברחובות | ביובית באשדוד | שירותי ביובית בנס ציונה

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן