תפריט סגור

ביובית בגבעתיים

רגע לפני שהדירה או העסק שלך סופגים נזקים רציניים כתוצאה מהצפת מים או הצפת ביוב, מומחי ביובית בגבעתיים כאן לעזור! טלפון אחד אלינו ונגיע אליך בזמן קצר כדי לטפל בכל תקלת ביוב ולהחזיר אותך לשגרה במהירות!

להזמנת שירותי ביובית בגבעתיים 24/7 ניתן להתקשר אלינו בטלפון: 072-392-3354

שירותי שאיבת ביוב בגבעתיים

מחירון שירותי ביובית בגבעתיים

שירות מחיר מידע נוסף
פתיחת סתימות ביוב בגבעתיים 499 ₪ לכמות גדולה מ-3 ביובים תינתן הנחה נוספת
שאיבות ביוב בגבעתיים 499 ₪ מחיר מיוחד לתושבי אזור מחוז מרכז
צילום קו ביוב בגבעתיים 549 ₪ אם נבצע לכם תיקון מקיף של מערכת הביוב תקבלו הנחה גדולה
חיתוך שורשים בגבעתיים 799 ₪ ניתן לבצע טיפולים מונעים נגד שורשים החודרים למערכת הביוב
שאיבת הצפה בגבעתיים 499 ₪

 

למי מיועדים שירותי ביובית בגבעתיים?

שירותי ביובית בגבעתיים מיועדים לכלל הסקטורים מהסיבה הפשוטה שכולם מחוברים לתשתיות ביוב. לסקטור הפרטי הכולל את בעלי הבתים הפרטיים ובעלי הדירות למגורים הסובלים מסתימות ביוב ו/או מבעיות כאלו ואחרות במערכת הביוב/צנרת הביתית וגם לסקטור המוסדי/תעשייתי הנדרש (על פי חוק) לבצע פעולות תחזוקה שוטפות במערכות הביוב השונות, לרבות, בורות שומן, בורות ספיגה וכדומה. כמו כן, השירות מיועד לרשות המקומית הנעזרת בשירותי ביובית בגבעתיים למטרות טיפול חירום במקרי הצפה של מי ביוב באזורים שונים ברחבי גבעתיים.

מה לבדוק לפני שמזמינים שירותי ביובית?

רגע לפני שמפעילים את התותחים הכבדים, יש לנסות להעריך את התקלה בעצמך. אם התקלה הזו קרתה בעבר וחלפה לאחר טיפול ביתי, כנראה שלא נדרשים לך שירותי ביובית. במידה והביוב כבר עולה על גדותיו וההצפה הופכת את הדירה שלך לוונציה, הגיע הזמן להתקשר למומחים של ביובית.

לרוב, הצפות הן סימפטום לבעיה מורכבת יותר. לצערנו תחזוקה שוטפת של מערכות הביוב לא תמיד בראש סדרי העדיפויות ואנחנו מופתעים בכל פעם מתקלות כאלו ואחרות בביוב. לכן מעבר לשאיבת הנוזלים אשר גרמו להצפה, מומחי ביובית יאתרו את מקור התקלה האמיתי (פסולת כבדה בצנרת, שורשים שחדרו למערכת הביוב, תשתיות ישנות ובלאי שלהן ועוד) ויפעלו במהירות וביעילות לתקן ולשקם את המערכות אשר ניזוקו.

מומחי ביובית פועלים בתחום מזה זמן רב. הניסיון, הוותק והמקצועיות מאפשרים לנו להעניק לך פתרון מהיר ואיכותי שיפתור את כל תקלות הביוב שלך. הציוד החדשני יחד עם מומחי הביוב של ביובית עומדים לרשותך 24/7 עם זמני התראה קצרים ואף מידיים.

ביובית בגבעתיים – כל השירותים תחת קורת גג אחת

הביוב שוב עלה על גדותיו? יש הצפה במשרד? ואולי אתם זקוקים לתחזוקה שוטפת של קווי הביוב במפעל? תושבי גבעתיים ובעלי עסקים מקומיים יודעים שיש כתובת אחת שאפשר לפנות אליה: אלינו.

אנחנו מספקים שירותי שאיבות ביוב בגבעתיים מכל הסוגים, כולל שאיבת הצפות בבתים פרטיים, שאיבת הצפות בעסקים, שטיפות ביוב, פתיחת סתימות בביוב, שאיבת בורות ביוב, ניקוי שורשים ותחזוקה של בורות ספיגה.

ביובית בגבעתיים

הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצועי בעלי ניסיון, אשר יודעים כיצד להתמודד עם בעיות שונות הקשורות לביוב, בצורה אפקטיבית וטובה. במידת הצורך, נגיע אליכם עם רכב ביובית אשר יכול לבצע שטיפו צנרת בלחץ מים גבוה ועל ידי כך לנקות את מערכת הביוב ולהסיר גורמים מזיקים וחוסמים, כמו שורשים או פסולת לא מתכלה. את מי ההצפה והשפכים נשאב לתוך מיכל מיוחד המורכב על גבי הביובית והריקון יתבצע אך ורק באתר מורשה.

לא נעזוב לפני שנוודא שהבעיה נפתרה ושאין סכנה למפגע תברואתי. נתקלתם בבעיה חוזרת? אנחנו לוקחים אחריות על העבודה שלנו ולכן תוכלו ליצור עמנו קשר ונדאג לטפל בכך.

שאיבת ביוב בגבעתיים והסביבה – למה לפנות אלינו?

שאיבת ביוב בגבעתיים

אנחנו מציעים לכם מענה זמין ושירות מהיר, ואין ספק שאלו יתרונות בכל הקשור לבעיות ביוב. כאשר מתרחשת הצפה בבית או במשרד, אתם לא יכולים לחכות עד שאיש מקצוע יתפנה ויגיע אליכם, כי בינתיים עלול להיגרם נזק בלתי הפיך וזה גם לא מצב נעים.
אצלנו תקבלו שירות סביב השעון, וצוות מקצועי שיגיע אליכם מאובזר בכל הציוד הנדרש, ומוכן לאתר את התקלה ולפתור אותה.

לפרטים נוספים והזמנת שירותי ביובית בגבעתיים גם במקרי חירום יש ליצור איתנו קשר בטלפון: 072-392-3354

שירותי ביובית בקרבת גבעתיים: שאיבת ביוב בבני ברק | ביובית בקרית אונו | שירותי ביובית באור יהודה

Call Now Button072-392-3354 דילוג לתוכן